Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomysłodawca i miłośnik

Szukam samotnej matki z dzieckiem

Polecane posty

diabełku slicznie to napisałas:) masz tu buziaka za to 👄sama bym tego tak nie ujeła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto niby zaakceptuje
że pieprzyłaś się z kimś i masz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casia🌻 podobno jest taka milosc...fakt,wymaga ciezkiej pracy obojga...ale jest moze to jakas klatwa heheeh zadna kobieta w mojej rodzinie jakos nie zaznała szczescia i zostawala sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto niby zaakceptuje że pieprzyłaś się z kimś i masz dzieci normalny facet napewno.....a takie cos jak ty nie wie nawet do czego ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piertolisz Pomarańczowy byłabym z nim nadal gdyby nie to,ze zakochał i odszedł :O co miałam go silą zatrzymac????pooknij sie zdrowo w czoło zanim czegos nie przezyjesz na wlasnej skórze :O łatwo jest oceniac a Ty jestes bezbledny?bez zadnych potyczek suniesz przez zycie?halo :O kazdy ma swoje bledy,pomylki a na nich sie uczy zreszta jakbys mnie czytał -ja nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku no bo nie trafiłysmy jeszcze na tego jedynego :D a jesttakie powiedzonko ze pasuja do siebie jak dwie połówki no nie? to jak to wytłumaczyc? -TEGO KWIATA JEST PÓŁ ŚWIATA?!;> -Taaa...A trzy czwarte chu*a warte!:/ - Gdzie jest ta moja ćwiartka ja się pytam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja znalazłam drugą połówkę ale widocznie ja nie byłam Jego drugą połową :):D i tak w kółko hihi ok uciekam Kfiatuszki😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję samotnej,opuszczonej kobiety z dzieckiem.Jestem gotowy zapracować na nią i liczę,że właśnie to nas połączy bo ludzi wspaniałych i przyjaciół poznaje się w biedzie.Mam żonę która mnie zdradza.Bardzo cierpię z tego powodu i szukam tylko wiernej kobiety bo muszę coś zmienić w swoim życiu.Może jak poznam samotną mamę z dzieckiem,które pokocham jak swoje to los się odwróci?Bo też coś dam z siebie i komuś pomogę?Jeśli gdzieś jesteś kobieto to puść smska a się dogadamy..Tel 503472618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżdergthyujiko
a czego chcesz , pieniedzy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgbhnbgfdsa
:D :) ajaja zastanowie się ,mnie tez zdradza ;( :^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba z ręką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem samotna matka mam 32 lata i 3 letnia córke. Pracuje co prawda w zawodzie ale niestety to nam nie wystarcza, poza tym jak to kobieta mam tez swoje potrzeby fizyczne, bo czasem jest bardzo nudno i smutno tak samej, mam tez swoje wymagania co do partnera, jakie? hmm jesli chesz poznac to napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam kobiety z dzieckiem lub bez sam mam dziecko i jestem samotnym oicem pozdrawiam i czekam krzaku1111@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ niepokorny80
haha faceci myślą że jak samotna z dzieckiem to nie będzie miała wymagań i weźmie pierwszego lepszego który się nad nią zlituje i może będzie robila wszystko żeby został przy niej,i tu się mylicie drodzy panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal

Hej. Mam 32 lata i niestety jestem gejem ale szukam do założenia normalnej rodziny. Mam własna firmę i lubie podróżować. Chętnie poznam samotna mamę z dzieckiem które wychowam jak swoje.  Gdyby jakaś mama chciała wejść w taki co by nie powiedzieć dziwny układ to chętnie sie spotkam 🙂 . Mieszkam w Krakowie. Mój @ to rafwilczur@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pindzio
Dnia 18.06.2011 o 19:29, Gość Pomysłodawca i miłośnik napisał:

Są tutaj takie?

Trzeba być na prawdę desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×