Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamiiiiiitaaa

kto zaszedl w ciaze dzien po okresie

Polecane posty

Gość mamiiiiiitaaa

jak wyzej czy to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
Możliwe, to zależy jak długi masz cykl, ile trwają Twoje miesiączki, od wielu czynników Ja miałam cykle 28 dniowe, a kochałam się z mężem dzień po okresie - 7 dzień cyklu i jestem w ciąży, sama się zastanawiam jakim cudem heh, ale naprawde nie przypominam sobie innych razów w tamtym cyklu, tak więc naprawde wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unialeszno22unia
Ja zaszłam w ciąże 2 dni po okresie. Zawsze po okresie uprawiałam seks bez antykoncepcji o sa to jedene pewne dni nie płodne a jedank się stało. Teraz Mam sliczną córeczkę która ma już 5 miesiecy. Nauczyło mnie to ze bez względu na wszystko co mówią lekarze i znajomi zawsze się zabezpieczam bo nie cjce znowu wpasc. Kiedy sie dowiedziałam ze sa dwie kreski na tescie ogarnoł mnie szok totalny i pytanie JAK TO MOŻLIWE ? pozdrawiam Moja córeczka !! http://www.youtube.com/watch?v=jXSdocRH57E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy zaczeliscie
czuc objawy i zrobiliscie test? ja tez mam podejzenie ze jestem w ciazy a byloby to dzien po okresie, bylam u lekrza ten ciaze raczej wykluczyl ale mowil ze wszystko mozliwe. a mnie boli podbrzusze, mam uczucie czesto jak bym miala okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas tez...
do unialeszno-a co mowia lekarze??ze po okresie albo w trakcie nie mozna zajsc w ciaze? radze zmienic lekarza,ktory tak mowi!o ile mi wiadomo lekarze mowia,ze w ciaze mozna zajsc zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unialeszno22unia
Ja objawy miałam miesiac po zapołodnieniu tj. złe samopoczucie i totalne zmęcznie. Byłam pewna ze zapłodnienie było 2 dni po okresie bo pózniej nie uprawiałam seksu przez 3 tygodnie bo byłam w pracy za granica wróciłam tylko gdy dowiedziałm sie ze jestem w ciazy bo niedostałam okresu. Mam 23 lata mój nażeczony też troche nas to przeraziło ale Cieszylismy się. Wartooo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unialeszno22unia
Mój lekarz mówił ze jak się ma cylk 28 dniowy ( ja taki zawsze mam ) to można obliczyć dni nie płodne według kalendrzyka i w 99,9% 3 dni po okresie szanse na zajscie w ciąze sa jak 1:1 000 000 0 Nie sądziłam ze mnie to spotka !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet mnie nie straszcie
ja sobie wtedy pozwalam zawsze na luzno bez anty łoooo i w tym miesiacu tez mam nadzieje, ze nic sie nie wydarzy... bo mam mase planow na nastepne 2 lata i dopiero wtedy chce byc w ciazy, mam juz synka planowanego kochanego, no to mi zadalyscie bol do glowy, koniec z takimi pomyslami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze to prawda
moja kolezanka zaszla w ciaze kochajac sie w trakcie okresu. oczywiscie sie nie zabezpieczala bo sadzila ze to niemozliwe zeby zaszla a jednak .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy zaczeliscie
a ja wlasnie tez sie wtedy kochalam i tydzien temu siedze sobie a tu uczucie jak bm miala okres, i to przez trzy dni, dziwne to dla mnie, nigdy tak nie miala a okresu iczywiscie nie bylo. I dlatego sie zastanawiam, bo jeszczem nie boli ciagle dolna czesc brzucha i te lędźwia co jest dziwne. Ale bym sie bardzo zdziwila./////////////////// Ble, jak mozna sie kochac podaczas okresu, fuuuuujjjjjj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ta czarna
ja tak zaszłam w ciążę.Oczywiście ciąża planowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna,bardzo przyjemne uczuc
bardzo przyjemne uczucie,orgazm za orgazmem. ja uwielbiam kochac sie jak mam miesiaczke.moj partner widzac mnie napalona nie ma zupelnie nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A przed okresem jakie szanse
Tak na kilka dni przed okresem tez sa szanse na zajscie w ciaze? Czy wtedy juz zupelnie mozna sobie darowac antykoncepcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed @ teoretycznie są
niepłodne, ale tak naprawdę nigdy nie wiesz, kiedy ta @ przyjdzie, bo może się z byle powodu przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodeo

Nieozna zajść np w 4 lub 5 DC. Wtedy dopiero zaczyna dojrzewać pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wszystko jest mozliwe.  Mozna zajsc w ciaze na tabletkach, w czasie okresu lub nawet bedac juz w ciazy (zdarzaja sie i takie przypadki: blizniaki poczete w innym czasie).  Wiadomo, ze nie zdarza sie to nagminnie, ale dostatecznie czesto.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×