Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciągle szukam pomocy.........

boję się ludzi,nie mogę znaleźć pracy,błagam niech mi ktoś pomoże..

Polecane posty

Gość ciągle szukam pomocy.........

Moim problemem jest to, że boję się ludzi,boję się z nimi rozmawiać, kiedy mam coś głośno powiedzieć po prostu czuję ich wzrok na mnie, to mnie paraliżuje i przez to wszystko nie mogę znaleźć pracy, której szukam od dawna,ostatnio miałam okazję dostać taką fajną pracę, ale niestety nie dostałam, facet dał mi szansę ale i tak wszystko było po mnie widać, moje zachowanie, to, że trzęsą mi się ręce, drzy moj glos i cała się stresuję...,sam do mnie powiedział, że nie mam się stresować, próbowałam tak nie robić, ale to jest silniejsze ode mnie, nie potrafię nad tym zapanować, byłam już z tym u trzech psychologów nawet u psychiatry i brałam leki,ale i to nawet mi nie pomogło..juz nie wiem co mam robic,przecież muszę mieć pracę, bo za co mam żyć,nie wiem jak mam już sobie pomoc..może też ktoś ma tak jak ja i w końcu coś mu pomogło?błagam o odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz walczyc
sama tylko mozesz sobie pomoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
ojej...strasznie mi ciebie żal rozejrzyj się wokół siebie , na pewno masz jakiegoś mądrego przyjaciela , np mamę , rodzeństwo , koleżankę . porozmawiaj szczerze z nim/nią o swoich problemach . ten ktoś musi cię wzmocnić , dowartościować , pomóc ci psychicznie twardo stanąć na nogi . potrzeba ci grona ludzi , którzy będą widzieli w tobie wartościową osobę . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam fantastyczną radę
Najlepiej po prostu przestań się wygłupiać i idź do roboty. To może i jest fajna wymówka dlaczego nie pracujesz i nie zarabiasz na siebie, ale trochę sumienia mieć jednak należy. Mamusia z tatusiem nie mają obowiązku ciebie do śmierci utrzymywać. Albo wyjdź zamąż za durnia który cię weźnie na utrzymanie i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×