Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werdenka

czy opłaca się kupować nosidełko 0-13 czy lepiej

Polecane posty

Gość werdenka

kupic fotelik samochodowy od 0-18 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ievcbhvbhjuf
A jaki to otelik od 0-18? Bo nie widzialam takich. Ja mialam najpierw wlasnie to nosidelko-fotelik od 0-13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuszka....
oplaca sie nosidelko a to dlatego, ze one w wiekszosci wpinaja sie teraz do wozka, wiec jak dziecko zasnie w samochodzie wynosisz je w nosidelku, doczepiacz do kolek i robisz dalej to, co mialas robic bez wyciagania dziecka, np zakupy, spotkanie z kolezanka. mi sie super sprawdzilo i bym nie zamienila na takie 0-18kg, bo to juz typowe samochodwe siedzonko i dziecko bedzie sie wybudzac wyciagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam26
czytałam oststanio duży artykul na interii o fotelikach właśnie i pisało żeby jak najdłużej dziecko wozić w tym foteliku co się go wpina tyłem i jest taki bardziej leżący - ja mam taki wpinany do wózka 0-11 kg - póki dziecku całkowicie głowa z niego niewystaje to powinno tak jeździć bo tak jest najbezpieczniej - albo póki nie przekroczy tcyh 11 kg ale mój prawie 2 letni bratanek ma troche ponad 10 więc spokojnie wystarczy ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam fotelik 0-18
i zdecydowanie opłaca się nosidełko. Nie wyobrażam sobie jakbym miala noworodka włożyć do fotelika 0-18 to niewykonalne. On się tylko troszkę rozkłada. dziecko by musiało w nim siedzieć a główka leciałaby na boki. Ten fotelik jest świetny ale dla siedzących już samodzielnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unialeszno22unia
Ja mam fotelik od 0-13 mało było urzywane wole isc z dzieckiem na spacer niz samochodem wiec raczej mi sie nie opłaciło ale gdybym miała dorazdic wzieła bym ten do 18 kg napewno. Moja córeczka !! http://www.youtube.com/watch?v=jXSdocRH57E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina

od urodzenia postawiliśmy na fotelik concord reverso plus. Przekonał nas przede wszystkim, ze jest on rwf i pasuje nam do autka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina

my mamy concord reverso plus tyłem do jazdy i jest naprawdę super - malutka może jeździć w nim nawet do 20 kg więc póki co nie zmieniamy na większy - polecam sklep-tosia.eu bo mają fajny wybór tego rodzaju sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka

ja ma caretero scope do 25 kg i też sprawdza się bardzo fajnie, w sklep-tosia.eu można znaleźć całkiem sporo innych fajnych modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna Mama

Dla takiego maluszka tylko i wyłącznie łupina 0-13 kg i to na dodatek taka z testami adac, nie żadne caretero, lionelo i inne no name. Kolejna sprawa to to że dziecko nie może za długo przebywać w takim foteliku więc raczej odradzam wpinanie w stelaż i robienie zakupów lub spotkania z koleżankami. Fotelik 0-18 nie ma odpowiedniej wkładki dla noworodka i dziecko ma w nim pozycję siedzącą a nie leżąca. Zajrzyj na fb na grupę osiemgwiazdek, to skarbnica wiedzy na temat fotelików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania
Dnia 8.10.2019 o 22:45, Gość Inna Mama napisał:

Dla takiego maluszka tylko i wyłącznie łupina 0-13 kg i to na dodatek taka z testami adac, nie żadne caretero, lionelo i inne no name. Kolejna sprawa to to że dziecko nie może za długo przebywać w takim foteliku więc raczej odradzam wpinanie w stelaż i robienie zakupów lub spotkania z koleżankami. Fotelik 0-18 nie ma odpowiedniej wkładki dla noworodka i dziecko ma w nim pozycję siedzącą a nie leżąca. Zajrzyj na fb na grupę osiemgwiazdek, to skarbnica wiedzy na temat fotelików.

Zgadzam się w stu procentach, też kupiliśmy model najwyższej jakości i z maluszkiem raczej nie paradujemy całymi dniami po galeriach jak niektóre mamy niestety. W sklepie tosia gdzie robiliśmy zakupy doradzono nam rewelacyjny model od cybexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka

U nas się bardzo opłaciło, mała była wcześniaczkiem i była jeszcze bardzo drobniutka gdy dostaliśmy wypis ze szpitala. Cudnie nam się sprawdził wówczas fotelik be safe zakupiony też w tym sklepie tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka

U nas się bardzo opłaciło, mała była wcześniaczkiem i była jeszcze bardzo drobniutka gdy dostaliśmy wypis ze szpitala. Cudnie nam się sprawdził wówczas fotelik be safe zakupiony też w tym sklepie tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija

Nasza kruszynka była bardzo malutka wiec model od Maxi Cosi od 0 kg bardzo nam się przydał przez pierwsze chwile. Polecam sklep-tosia.eu - bardzo fajnie doradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×