Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annax12

WSZiB w Krakowie opinie

Polecane posty

Gość annax12

moze wie ktos cos nt tej uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadun
Aż dziwne, że nikt Ci nie odpowiedział :) Pewnie juz wszytsko wiesz o tej uczelni, bo pisałeś/pisałaś dawno. Nie będę więc tu się rozpisywać o tym jakie warunki są na uczelni, napisze tylko że to uczelnia która warto wziąć pod uwagę jak się staje przed wyborem studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejth23
Hmm jakos nigdy nie bylam przekonana do prywatnych. Dlaczego warto niby brac wszib pod uwage? Ktos potrafi mi to racjonalnie wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wszibie
jestem po wszib i mam prace za 1400 zł:-(uwazam zezrobiłąm weilki błąd idąc do tego typu szkoły, lepiej bym wyszla na tym gdybym zrobiła szkołe fryzjerksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meglomankameganka
A może to nie kwestia uczelni tylko Ciebie? Krew mnie zalewa jak slysze ludzi, ktorzy uważaja, że uczelnia to powinna im dać pracę za co najmniej 3 tys. Uczelnia moze w tym pomoc, ale wszystko zależy od nas. Jakoś ja po Wszibie nie zarabiam 1400, ale cięzko pracowalam przez studia - i nauka i praca, szkolenia, staże. Próbowałam "wycisnąć" jak najwięcej z uczelni, i duzo czasu poswiecalam na zdobycie umiejetnosci i doswiadczenia. To zaprocentowalo. A nie wierze ze jak ktos ciezko pracowal na studiach to ma taka tragedie potem. Wiadomo nie od razu zarabia sie tysiace, ale na pewno znajdzie sie jakas fajna pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diamond_Girl
Studiowalam na wszibie i gdyby nie problemy rodzinne to dalej bym studiowala. Musialam sie jednak przeniesc do innego miasta. A szkoda, bo uczelnie wspominam bardzo dobrze. Wykladowcy ci co na panstwowych, material ten sam, za to warunki do studiowania o wiele lepsze. Wszystko tam bylo latwiejsze jak sluchalam opowiesci znajomych, ktorzy studiowali panstwowo. Wychodzilam w sumie na zero, bo dostawalam stypednium ktore szlo na czesne. Wiec to ze uczelnia jest droga to dla mnie jakas bzdura. Jak ktos jeszcze pracuje, albo ma pomoc od rodzicow to doradzam tylko wszib. No chyba ze ktos chce studiowac historie albo biologie :) (takich kierunkow nie maja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudentPanstwowej
"jestem po wszib i mam prace za 1400 zł uwazam zezrobiłąm weilki błąd idąc do tego typu szkoły, lepiej bym wyszla na tym gdybym zrobiła szkołe fryzjerksa". Koleżanka Ci odpowiedziała. To uczelnia dla przygłupów albo ludzi, którzy po prostu chcą zrobić licencjat z pełną premedytacją i świadomością żadnego poziomu. Obecnie pozycja w CV opisująca Twój epizod z tą piękną uczelnią to tylko powód dla szyderczego uśmiechu na twarzy pracodawcy. Powiedz mi - UJ nie istnieje? AGH? Politechnika Krakowska? Chcesz mieć wykształcenie to daruj sobie ćwierćśrodki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po wszib
Rowniez zaluje, ze studiowalem na tym calym Wszibie, niby mam tytul magistra I co z tego, skoro dyplom tej uczelni nic nie znaczy na rynku pracy, wiecej bym osiagnal jezeli bym poszedl do szkoly zawodowej, a nie konczyl liceum I prywatna szkolke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka0010
Jestem studentką na tej uczelni. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Wykładowcy są bardzo w porządku, traktują studenta jak człowieka. Obsługa dziekanatu zawsze miła, pomocna i szybka. WSZiB posiada bardzo dobrą platformę e-learingową, systemy SUSZI i SAKE,dzięki którym można szybko skontaktować się z wykładowcą. Istnieje również elektroniczny indeks co jest naprawdę bardzo dużym plusem. Uczelnia godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taylor2
Ja zaczęłam studia od tego roku. Jak narazie nie mam zastrzerzeń. Studentów traktują jak ludzi . Przez systemy utworzone przez uczenie można wszystko załatwić przez internet. Chodzą zaocznie to bardzo ułatwia sprawe. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDENTKA Dorota
Witam. Jestem studentką tej uczelni, prawdę mówiąc dopiero zaczęłam tu studia i jestem na I roku na kierunku FiR, osobiście poleciła mi tą szkołę Moja koleżanka bardzo sobie ją chwaliła, ja również po tych kilku miesiącach studiowania mogę stwierdzić że szkoła ta nie stwarza większych problemów związanych np. z załatwianiem formalności (co jest bardzo ważne) dla studentów zarówno dziennych jak i zaocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem studentka 2 roku.Powiem Wam tak jak tylko ktoś sie chce uczyć to czy to będzie Uj ,AGH ,Politechnika czy Wszib na ludzi wyrośnie .Piszecie ,ze po Wszib dostał prace za 1400 , a ja mam znajoma która po Uj siedzi na kasie w Biedronce bo w naszych realiach jest bardzo trudno o prace jeszcze zaraz po studiach bez doswiadczenia i pleców . Nie ma co winić uczelni trzeba winy szukać w sobie i w naszej polskiej rzeczywistości. Każdemu polecam Wszib jest niesamowita atmosfera, wykładowcy są bardzo wyrozumiali, wręcz zachęcają do nauki i to do osiągania dobrych ocen. Polecam każdemu, nie czekanie tylko zapisujcie sie. Ja zaczęłam te szkole 3 lata temu, z przyczyn zdrowotnych musialam zrezygnowac. Napisałam pismo do dziekana ,ze niestety ale w trakcie 1 roku muszę odejść. Dziekan bardzo Milo mńie potraktowal powiedział ,ze czekają na mnie . I wiecie co za rok zmobilizowała sie pamiętając słowa dziekana I wróciłam tu - dziś jestem już na 2 rokui zamierzam skończyć te studia, które są dla mnie odskocznia od szarej codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie juz reklamowac ta beznadziejna uczelnie :O skoro musicie sie uciekac nawet do reklamy na kafeterii to znaczy ze chyba jestescie juz zdesperowani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziekan bardzo Milo mńie potraktowal powiedział ,ze czekają na mnie". No a co dziekan miał powiedzieć, skoro kasa uciekała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu spamerzy, rzygać sie chce wszędzie ten ******* spam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal Niez09
Odradzam! Dołączam się do wielu opinii o tym, że Uczelnia to mechanizm maszynki do zbierania kasy. Płatne wszystko co tylko się da - w tym egzaminy poprawkowe (niezgodne z art.99a ustawy o wyższym szkolnictwie). Wzywanie do zapłaty za okresy, w którym usługi edukacyjne nie były świadczone + grożenie wpisem do krajowego rejestru długów. Pomijam poziom, absurdalne wykłady matmy, podejście do studenta oraz geolokalizację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda.Ja skończyłam tą Uczelnię,jestem jej magistrem.I jak wyżej ktoś już napisał.Kto jest mądry,przedsiębiorczy,błyskotliwy znajdzie sobie dobrą pracę po tej Uczelni.Ja i moje koleżanki jesteśmy tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domik2
Jestem studentką 1-go roku na tej uczelni. Jak na razie nie jest źle ;) Praca Pań z dziekanatu na 5, gdzie w innych uczelniach mogłeś błagać o każdy dokument lub wg zamykały drzwi przed nosem. Studia jak studia, na każdych trzeba się uczyć. Nie ma, że płacisz i przechodzisz dalej, jeśli nie włożysz chociaż trochę swoich chęci długo tak nie pociągniesz. Jeśli chcesz skończyć jakiekolwiek studia tylko żeby mieć papierek wyższej uczelni to nie będzie miało sensu. Pozdrawiam ;) P.S. Nie robię reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie jestem uczniem tej uczelni jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz na meil : sylwunia10121@wp.pl Chętnie udziele pytań dotyczących konkretnych wykładowców oraz pomocy o składaniu okumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
sylwunia10121@wp.pl czy to napewno Twoj adres bo pisalam do Cb i przyszlo mi powiadomienie ze nie istnieje taki e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiuje tu, na pierwszym roku II stopnia, byłam też z szkole państwowej i jak to bywa tu i tu są minusy, z tym że na Wszib jest tak jak mówią, dziekanat ok, wykładowcą się chce !!! a na państwowej jak było to było by większą masę przerobić i student to tylko jakiś tam numerek i tez Państwowe liczą na kasę im więcej studiuje tym większa kasa z kasy wojewody biorą każdego czy się nadaje czy nie ... jednak na Wszib idą Ci którzy coś w głowie maja i chcą mieć więcej, rynku pracy nie znam może faktycznie po AGH jest lepsza renoma, z tym że jest przesyt na rynku ludzi z wyższym wykształceniem i łatwo nie jest ... także jeśli chodzi o atmosferę to tak Wszib jest ok, poziom nauczania nie odbiega od państwowych a wręcz przeciwnie Wykładowcom zależy by student rozumiał a nie wykuł i zaliczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentwszibu
Bardzo SŁABA jakość świadczonych usług. Jeśli ktoś chce pracować w McDonaldzie czy LIDLU i ma potrzebę posiadania tam tytułu mgr to ta szkoła jest dla niego. Wystarczy płacić i pojawiać się od czasu do czasu na zajęciach. Uczelnia przepchnie cię dalej na kolejny rok. Bo jeśli odejdziesz to i kasy za czesne nie wpłacisz. Wykładowcami są nauczyciele z krakowskich liceów i techników. Oczywiście, czasem jakiś dr i prof też się pojawi, by móc go pokazać w ulotkach. Jeśli na kolejny rok zrezygnujesz to będą cię ścigać żebyś im zapłacił hajs. Wykłady to czytanie slajdów :) Czasem jednak trafi się fajny wykładowca: 1 na 20 zajęć. Polecam wybrać inną szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkawszib
Jestem za 1 roku studiów magisterskich i nie żałuję, nie spodziewałam się,że organizacja wyższej uczelni nie publicznej może odbywać się na tak wysokim poziomie jak tu:) mam porównanie do poprzedniej mojej uczelni niepublicznej w Krakowie gdzie skończyłam licencjat i tutaj to niebo a ziemia :) wszystko mega zorganizowane, dograne, zajęcia na rano więc wieczór w weekendy wolny:)) poza tym szkoła posiada elektroniczny system suszi dzieki czemu ,nie ma indeksów ,nie trzeba gonić za ocenami,wpisami,świetny kontakt zarówno z profesorami jak i administracją uczelni :) pod każdym względem mozna sie dogadać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hfhbbnjjjjgfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może http://www.wsu.pl? Wysokie miejsce w rankingu, świetna kadra i bardzo dobra oferta - ja tam studiuję i wydaje mi się, że naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentkaagnieszka123
Obecnie jestem na studiach II stopnia na tej uczelni, uczelnia umiejscowiona w centrum Krakowa, bardzo dobra lokalizacja do dwóch budynków uczelni. Super Organizacja tutaj panuje, świetny kontakt z wykładowcami jak i reszta administracji, jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że z powodzeniem skończę ta uczelnie:) pomoc jaka otrzymuje się tutaj w każdej sprawie od pracowników szkóły jest nieoceniona, uczelnia posiada wiele ciekawych kierunków i specjalizacji więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, większa część wykładowców wykłada również na UEK i UJ także to nie są przypadkowi ludzi tylko profesorowie i doktorzy z wykrztalceniem i doświadczeniem. POLECAM pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nie polecę tej uczelni.. Szczególnie osobom, które chcą się czegoś nauczyć.. Co chwilę jakieś zajęcia są odwoływane i się okazuje, że w ciągu jednego miesiąca nie ma w ogóle zjazdu. Wychodzi na to, że nie zdobędziesz tu żadnych umiejętności a tylko papierek, którym koniec końców możesz podetrzec tylek. Ja bardzo żałuję wyboru tej uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam i zachęcam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×