Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna990

Prostownice

Polecane posty

Gość justyna990

Witam, a więc planuje zakup prostownicy, ale nie wiem jaką. Także zwracam się z prośbą do was o jakies rady, albo może znacie konkretne modele sprawdzonych przez was prostownic. Jesli chodzi o cene to cos do okolo 250 zł. A i jeszcze, jakie najlepsze są płytki? słyszałam coś takze o szklanych i sie teraz zastanawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @kokoszanel
Niestety nawet najlepsza i najdroższa prostownica będzie niekorzystanie wpływać na kondycję włosa :( ale to nie znaczy, że nie warto inwestować w dobry sprzęt :) Możesz sobie zobaczyć np. ROWENTA CF 7710 (160 złotych) lub BRAUN ST 750 (180 zł - ceny z electro.pl) Te dwa modele powinny Cię zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że duży wybór prostownic możesz znaleźć na magicznaplaneta.pl Są tam one w naprawdę przystępnych cenach. Moim zdaniem jeśli używa się regularnie odżywki to włosy pozostają zdrowe nawet przy częstym używaniu prostownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę http://tnij.org/mp4l , kilka sekund w google :). Tu masz bardzo fajną prostownicę braun, to świetna firma, moim zdaniem oszczędzisz tylko na tym około 100 zł (skoro masz budżet 250), a spełni twoje wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×