Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
singri

Mama dobra, zabawki be?

Polecane posty

Moja mała ma 2,5 miesiąca. Rozwija się z grubsza normalnie - leżąc na brzuszku podnosi główkę i się rozgląda, próbuje też się czołgać i czasem nawet jej się udaje troszkę przesunąć. Leżąc na plecach patrzy jak ma coś ciekawego w zasięgu wzroku, jeśli nie to próbuje zmienić pozycję. Bez problemu odwraca się na bok, a dwa razy zostawiłam ją na chwilę w łóżeczku na plecach a jak wróciłam leżała na brzuchu. Dużo gaworzy, ma całkiem spory zasób dźwięków, mało płacze. Więc teoretycznie wszystko OK. ALE ona kompletnie nie interesuje się zabawkami. Podsuwam jej grzechotkę to spojrzy tylko co tak hałasuje i zero reakcji. Jak pokażę jej moją dłoń to zaraz łapie, miętosi, wkłada sobie do buzi. Generalnie uwielbia jak na nią patrzę, bawię się z nią, noszę po mieszkaniu i opowiadam co widzi. Bardzo ją ciekawi świat dookoła, tylko zabawki nie. Czy Wasze dzieci też tak miały? I co z nich wyrosło? Czy to znak, że moja mała będzie bardziej towarzyska? Bardziej ciekawska? Najbardziej wpienia mnie to, że niby jestem matką, niby ją znam, a tak naprawdę to guzik wiem o własnym dziecku. Na szczęście to uleczalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×