Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaniepytam

1000kalorii kto był?

Polecane posty

Gość pytaniepytam
ten kalkulator nie działa mi:( hehe mam 600drzew czeresni i mi się przejadły:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytam
to raczej nie jest dobre zapotrzebowanie chyba że założono że każdy na 178:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 17 lat. nie wiem, czy mówić Wam czemu się znowu próbuję odchudzić, bo możecie mnie nie zrozumieć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym pierwszym kalkulatorze jest coś takiego: Płeć Wiek Waga Wzrost Podaj przy każdym rodzaju aktywności liczbę godzin w ciągu dnia: Odpoczynek Bardzo lekka Lekka Umiarkowana Intensywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja autorka tylko nik mam z dyskusji ogólnej bo jakos jak temat na pomarańczowo założe to więcej osób odp.może to i ten kalkulator. Safari a ile ważysz ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to pewnie z 53 albo 55 po ostatnich napadach :/ mam 160 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko przecież to dobra waga jest ja mam 161 i 69kg chciałabym ważyć tyle co Ty.....nie musisz się odchudzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że taka będzie reakcja. to nie jest dobra waga. naprawdę, źle wyglądam. może to jest dobra waga dla kogoś, kto ma mięśnie. a mi mięśni brak. sam tłuszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari wagę masz w normie ale nie masz niedowagi :) przy 160cm wzrostu możesz ważyć na spokojnie 50kg :) kontrabasik my też będziemy tyle ważyc :P mój cel to 55kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 kg to ja miałam ostatnio i tak źle wyglądałam. Chcę chociaż 48 kg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym naprawdę tak super wyglądała to mama by sama mi nie mówiła, że jak chcę to mogę schudnąć trochę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już 3dni na diecie:) i wytrzymam:) pulpecik a co ile dni zamierzasz sprawdzać wagę?:) i w jakim celu wyznacza się 3etapy spadku wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z nią w 100 $, bo w dwa lata przytyłam 10 kg ;/ w sumie to przez rodzinę .. najpierw każą Ci przytyć a teraz chowają słodycze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasik 30czerwca się zważę :) a podział na 3etapy to po to żebym nie załamywała się że mam schudnąc nagle 17kg, bo to nie motywuje człowieka do walki... Dlatego narazie brnę do CELU nr. 1 . Do 65kg i ciągle powtarzam sobie " tylko 7kg, dam rade, to przecież tylko 7kg" Jak dojdę do 65 to będę mówiła sobie " tylko jeszcze 5kg :P" i tak do 55 . Mi taki podział pomaga, lepiej wyznaczyć sobie mniejsze cele niż od razu bum!!! 17kg!!! już ! natychmiast! pewnie po 3/4dniach bym wymiękła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba też sobie wyznacze te 3cele:) :) a jeszcze mam takie pytanie myślicie że jeśli schudnę w 2miesiące 11kg to biust straci jędrność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbm
Tak zawsze jest, że po odchudzaniu skóra traci jędrność Nie ma się czym bardzo przejmować. Zawsze można swe ciało ujędrnić. Jak? Wszystko da się zrobić. Zwiotczałą skórę tej partii ciała wzmacniajmy balsamem ujędrniającym, który będzie zawierał koenzym Q10. Rozciągnięty brzuch zostanie zregenerowany takim specyfikiem. Ponadto, by przywrócić brzuchowi dawną sprężystość warto zastosować krem wyszczuplający, który w swym składzie będzie zawierał kofeinę, guaranę, a także algi. Dzięki tym składnikom można pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. A dodatkowo nawilżymy i ujędrnimy ciało po odchudzaniu. Więcej na temat ujędrniania na stronie http://hgh.edu.pl/2010/11/24/jak-ujedrnic-cialo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik W 2 miesiące 11kg to tragedii nie ma :) To w przybliżeniu będzie 1,4kg na tydzień. Więc cel jest realny. Rób tzw "babskie pompki i ćwiczenia z hantlami ( jak nie masz to dwie półlitrowe butelki po mineralce :) ) i biust nie powinien ucierpiec. Ja mam miseczke ( a raczej miche ) w rozmiarze D i mimo wszystko kocham swój biust :) Jak schudnę i zostanie mi B to też rozpaczać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×