Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na co czekacie

Tu mozecie się śmiało obrzygać swoją żółcią

Polecane posty

Gość na co czekacie

Wspaniałe matki polki o jakże wielkich sercach, tu możecie się śmiało obrzygać własną żółcią. Kto pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona12........
ja pierwsza jestem wkurwiona na maksa mam kurwa mac juz dosć siebie i innych w chuj z ta polska pierdolona pracy nie moge znaleśc wszystko mnie wkurwia . jedyny plus jest taki ze mam córeczke która kocham i ona zawsze daje mi iskierke nadzieji ale reszta kuuuuurrrrrrwa mam juz dosc siedzenia w domu mam juz dosc mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie...
mój mąż mnie wkurwia! Niby jak jesteśmy razem to wszystko jest dobrze, ale wiem, że on do swojej byłej wypisuje jak to by jej cipe wylizalł i ma konta na portalach nawet nie randkowych tylko takich kurwiarskich! Jak usiłuję z nim rozmawiać to się wszystkiego wypiera i mówi że ktoś sie pod niego podszywa. Taaa, no jasne, podszywa się i wstawia jego coraz to nowsze zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprorodzinap
o zraniona, a co myślisz o polityce prorodzinnej? Jak to słyszę to krew mnie zalewa i najchętniej jebnęłabym telewizorem przez balkon, ale go nie udźwignę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys chcialem byc matka polka, wiecie ubieranie i karmienie dzieci, zajmowanie sie domem, zapierdalanie non stop, tempe przyjaciolki z milionem rad itp. Ale kiedy probowalem sie psychicznie do tego nastawuc, to tak mnie wszytsko nagle zaczynalo wkuriwac, ze zrezygnowalem. Ale odrazu pojawila sie zolc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszalałam sobie :_
oo kurwa co mnie jeszcze wkurwia mój mąż dupek nad dupkami kurwa mac woli swoja mamisie odemni czy to normalne jak dlaniego wszystko a on stoij za ta stara jedza szkoda mówic brak słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo i ja jestem złaaa
no więc tak poklocilam sie z facetem, niby nie poklocilam, ale jest beznadziejnie. najsmieszniejszy jest powod! nawet szkoda pisac. powinnam go olac, ale za bardzo go kocham. czuje, ze moja cierpliwosc dobiegnie konca, pewnego dnia i wybuchne. on chcialby, zebym ja dawala z siebie wszystko, a on to by tylko brał, tak sobie wymyslil i to praktykuje, oczywiscie nie zdajac sobie z tego sprawy. jestem wsciekla, bo nic zlego sie nie stalo. on uwaza inaczej. chce sobie pogadac, troche mnie poolewac, ok. przemilcze to i przeczekam. ale juz dluzej nie moge, juz mi sie go chce, juz sie stesknilam! ehhh... poza tym, do wyplaty kilka dni i mam ostatnie grosze w portfelu! ludzie wisza mi kase, ale jak potrzebuje to oczywsicie nikt nic nie moze mi oddac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wkurwilam moj ciagle gada o dzieciach chce miec rodzine a ja nie powiedzaial ze jak mu nie urodze to mnie zostawi !!!!!!!!!!!!! tyle lat razem chce zmarnowac przez jednego bachora co mu sie dzieci zachciewa nigdy nie chcial i wiedzial ze ja tez nie chce miec!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhhhhhhh
pogoda dzisiejsza mnie wkurwia! Co ubiorę dziecko na spacer to zaczyna lać! A ja mam w lodówce światło, spleśniały koncentrat pomidorowy i pół cebuli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×