Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lka...

Czy ktoś tutaj ma HCV? Bo mam kilka pytań

Polecane posty

W badaniach wyszło mi że mam HBsAg dodatnie. Dostałam skierowanie do poradni specjalistycznej ds chorób zakaźnych, rozpoznanie: HCV, HBV. Z dopiskiem PILNE. Sama rejestracja będzie możliwa dopiero pod koniec sierpnia. Czy można to jakoś prywatnie załatwic czy muszę tyle czekac? I czy to znaczy że mam HCV czy tylko podejrzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziooaaa
Kora_a ma!!! bo uchyla szpary komu popadnie. Omijac ta koorwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, super, zaraziłam się prawdopodobnie w szpitalu, więc zignoruje ten komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxxxxx
brudasy pierdolone, nie znam nikogo kto wychodzi ze szpitala czysty, wieśniary nie zmieniają rękawiczek, używają niewysterylizowanych sprzetów, urządzili cię kurwa na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasella
powinnaś iść prywatnie, mi znaleźli wirusowe zapalenie wątroby typu B, nie wiem gdzie mieszkasz ale wystarczy iść do prywatnej przychodni i zrobić dodatkowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdffgfgfg
a na co bylas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdedcd
Jaki miałaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam pewna że mam typu B, nie wiem dlaczego lekarz wpisał mi w skierowaniu HCV. Jestem strasznie skołowana i nie mam pojęcia gdzie się zgłosic na prywatne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darshan 159
C jest najgorsze bo wątroba szybko się niszczy, nie chcę straszyć ale nie czekaj do sierpnia, idź i zrób badania prywatnie, pewnie jakieś dodatkowe testy krwi, usg wątroby, inne próby wątrobowe, co za syf w tym kraju, człowiek składki płaci a jak potrzebuje to i tak prywatnie musi płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele razy byłam, dokładnie nie wiem kiedy się zaraziłam. W każdym razie w moim przypadku szpital to jedyna możliwa droga zakażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerteduyoi
jak to gdzie? w prywatnej przychodni, od razu zapisz się do lekarza chorób zakaźnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdedcd
z tego wynika że masz hbs i hcv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdedcd
ludzie szczepcie się na B !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem co z czego wynika. Fakt faktem w 98r byłam szczepiona na HBV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powtórz to HBsAg. Kiedy się szczepiłaś i iloma dawkami??? Sprawdzałaś poziom przeciwciał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdedcd
robiłaś test na hbs i hcv czy tylko na hbs? A szczepionka miała 3 dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pieciu latach powinnaś była sprawdzić poziom przeciwciał i ewentualnie się doszczepić. Fryzjer, kosmetyczka, dentysta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdedcd
jak to jest z tą szczepionką ,trzeba zrobić poziom przeciwciał czy nie? Bo mi pielęgniarka tłumaczyła że ktoś może mieć mało przeciwciał i to wcale nie znaczy że nie działa szczepionka, bo w przykadku zakażenia organizm zareaguje tworząc przeciwciała. Jak to jest w końcu, zrobić sobie na obecność przeciwciał badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepiłam się 3 dawkami, w 98 więc dosyc dawno. Tuż przed zabiegiem wycinania migdałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To głupia piguła była :P Jak napisałam wyżej: po pieciu latach od trzeciej dawki sprawdzasz poziom przeciwciał. Jeśli jest poniżej 100 musisz się doszczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie się może gdzie prywatnie we Wrocławiu lub okolicach mogę przeprowadzic wszystkie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdedcd
ale po 5 latach, wczesniej nie trzeba sprawdzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdedcd
jakieś centrum medyczne czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdedcd
ja też muszę się zbadać, tylko strasznie się wstydzę, że jak będę miała hcv to baby mnie zabiją wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym wstydliwego
Moja kuzynka ma, zarazili ją przy transfuzji, ponad 20 lat temu, ale ona nic z tym nie robi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×