Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Familijka

10 MIESIECZNE DZIECKO PŁACZE PRZEZ SEN

Polecane posty

Mam pytanie od niedawna moje dziecko czy w dzień czy w nocy tak jakby budzi sie ale ma zamkniete oczy,i strasznie płacze..Biore go wtedy na ręce i nadal płacze dopiero po pewnym czasie usypia...NA REKACH!! nie wiem co sie dzieje..Miała któraś z was coś takiego? Co sie z nim dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może po prostu
ząbkuje?? Mój tak miał spał ale płakał przez sen i strasznie się wiercił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ząbkuje cały czas! ma już 8 ząbków,ale do tej pory to sie bez marudzenia obeszło...więc to chyba nie to...Martwie sie o niego bo nie wiem czy go coś boli czy to zły sen..no nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tak było. Przez jakieś 3-4 miesiące się tak męczyłam. Zaczęło się tak koło 5 miesiąca. Noc w noc (w dzień raczej nie) mała jak gdyby nic budziła nas nagłym płaczem. Wystarczyło, że podłożyłam ręke pod pupę i delikatnie pobujałam. W kilka sekund mała przestawała płakać, oczywiście nie budziła sie. Bywało tak że jeszcze do łóżka nie wróciłam a już po raz kolejny zaczynała płakać. Bywało tak i z 10 razy w ciągu nocy. Na początku myślałam że jest przestraszona lub zauroczona. Zaczęłam więc przelewać wosk lub jajko. Czy to pomogło nie wiem :) Po tych kilku miesiącach jej przeszło. Dziś skończy ( za 45 minut :) 11 miesięcy i czasem raz lub dwa na tydzien też tak płacze w nocy ale teraz to już na pewno coś jej sie śni. Ale małej nigdy nie podnosiłam w takim momencie, nie brałam na ręce, zawsze ją troche pobujałam i tyle. Życzę więc cierpliwości. Albo prosze zaopatrzyć sie w wosk i patyczki ze starej miotły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAENDERA
U nas też był taki nocny płacz dosyć długo,do dziś nie mam pojęcia jaka była jego przyczyna ale też stawiam na zęby.Samo tworzenie się ich może być bolesne,mogą swędzieć powodując dyskomfort a dziecko inaczej nie wyrazi negatywnej emocji jak płaczem więc może faktycznie one są przyczyną.U nas skończyło się to nawet nie wiem kiedy.Teraz jak płacze na zęby to już jest mocny płacz więc wiem na pewno że to od nich.Nie martw się,z czasem minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyrie elejson

Temat stary, ale witki opadają wosk, jajko, patyczki od miotły, chce mi się śmiać, chociaż tu należałoby płakać. Kobieto, takie gusła nad dzieckiem! Zaprosiłaś właśnie złego ducha do życia swojego dziecka. Otworzylas mu drzwi na roścież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×