Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klusia88

Tatuaże

Polecane posty

tak mi się wydaje, że moda na tatuaże już minęła, często jednak widuję, że wciąż pełno ludzi je ma. co ciekawsze o ile u chłopaków zdarzają się ciekawe, to dziewczyny mają zwykle jakieś standardowe motylki, kwiatuszki na łopatce czy gwiazdki na szyi itp. podobają się wam tatuaże w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stjufa
podobają, ale nie "motylki kwiatki" tylko jak mają w sobie coś głębszego sama planuje na razie nie mam kasy a że moda minęła a ludzie mają - bo tatuaże są na stałe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze to nie jest kwestia mody. Moj facet ma tatuaze i wydaje mi sie bardziej meski przez to, zawszemi sie podobali faceci ztatuazami. A ja sama planuje maly, ale taki naprawde maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shfh
jak dla mnie to oszpecanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shfh
jak dla mnie to oszpecanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shfh
jak dla mnie to oszpecanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie planujecie?? :) Według mnie wszystko zalezy od tego jaki to tatuaż i czy pasuje do danej osoby. Ale te wszystkie panienki z jakimiś kwiatowo-roślinnymi motywami nad biodrami na plecach mnie zawsze śmieszą - tatuaż powinien jakoś nawiązywać do twojej osobowości, coś wyrażać, a nie żeby wszyscy mieli takie same i w tym samym miejscu do tego :> A co z tatuażami takimi na chwilę? próbowałyście, bo ja bym się może skusiła, ale nie wiem co najbardziej się opłaca i ma najfajniejszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale moze dla nich cos znaczy
ten tautaz? to ze wyglada "standardowo" nie znacyz ze tkai jst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×