Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonia33

wystep

Polecane posty

Gość sonia33

hej, ukladam wystep dla chlopaka i potrzebuje pomocy. nie lubie sexu oralnego ale zdecydowalam sie raz to zrobic z okazji jego swieta - jako niespodzianke.. mysle by ubrac sie jak dziwka, mocno wymalowac, zrobic przed nim striptiz a po dlugich przyjemnosciach oralnych pozwolic skonczyc mu na mojej buzi. mam do was pytania.. na ktora czesc buzi go nakierowac by byl najbardzije podniecony, jak sie bawic sperma pozniej (bez polykania) no i moze jakis macie inny pomysl co do wystepu wstepnego. czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia 33 ->
on nie bedzie miał pojęcia na co się spuszcza, jak będziesz szybka to możesz sobie folie taka streczową połozyć na twarzy i szybko ja zabrac jak już skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko przypadkiem sie
nie zbełtaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia33
dajcie jakies konkrety, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniu
nakieruj go w pobliże ust, jak mocno tryska to weź to pod uwagę i jak juz będziesz miała ja na twarzy i nic z niego nie będzie ciekło to weź do buzi i go troszke popieść języczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia333
a co go bardziej podnieci otwarte usta czy zamkniete? lepiej jak wstrzeli mi do ust czy jak ja sobie zgarne paluszkiem? dawajcie jakies kontrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia 33
a jeszcze mam takie pytanie jak na koniec wsadze sobie paluszek do czarodziejskiej groty nestle i postaram sie cos wydlubac i wysmaruje sobie tym twarz i sutki to myslicie podnieci go to jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×