Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam i nic

Szybka sałatka-pomocy!

Polecane posty

Gość szukam i nic

Potrzebuję zrobić szybką sałatkę bo zapowiedzieli się właśnie goście a nie mam pojęcia jaką, poratujecie mnie przepisem? Dodam że nie mogę nigdzie w tej chwili wyskoczyć :( Mam jajka, ogorki, paprykę, makaron, groszek,kukurydzę, ale może coś dodac, czegoś nie łaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
majonez masz ?to sam groszek z majonezem (możesz dodać odrobinę jogurtu,sól pieprz ) i druga jajka ,kukurydza ,ogórek -może trochę szynki ,kiełbasy tez z majonezem ? .Albo ugotuj makaron ,dodaj sporo czosnku ,zielonej pietruszki i startego żółtego sera .wymieszaj to z gorącym makaronem tuż przed podaniem a ogórek pokroisz w czastki i podasz z cebulką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz polaczyc te wszystkie skladniki, oprocz (ale to juz moja osobista preferencja, niektorym ow smakuje :o ) groszku ;) poniewaz bedzie to salatka makaronowa, jako sos mozesz zrobic co a la winegret, albo nawet (ogolenie nie polecam, ale jak masz w naglych przypadkach trzeba sie jakos ratowac) sos z torebki, np. wloski, koperkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron świderki + tuńczyk+ sałata lodowa + jajko + ogórek + sos czosnkowy . A resztę składników możesz sobie już dorzucić jakie chcesz. Wg gustu. Może być też żółty ser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piers z kuczaka, podsmazyc w kawalkach 1/1cm... dodac majonez, kukurydze i kawalki ananasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
kiedy, prazynko i coralicku, autorka nie ma w domku kurczaka ani tunczyka ;) ... ani, co wiecej, ananasa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×