Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna młoda 2010

*****tanio sprzedam suknię ślubną***

Polecane posty

Gość panna młoda 2010

sprzedam suknię ślubną rozmiar 40 - 42, jednoczęściowa, biała , na ramiączkach, suknia w stanie idealnym, nawet dół wygląda na nienoszony, góra zdobiona koronką, dół rozłożysty, drapowany, z wstawką z tiulu, w komplecie rękawiczki, bolerko, również w nienagannym stanie, jeśli ktoś zechce mam buty roz 38, niestety buty są podniszczone więc nie wliczają się w cenę. powiem, że zależy mi na sprzedaży ponieważ nie chcę aby zalegała mi w szafie, zwłaszcza że jest naprawdę śliczna! cena to 600 zł, z tym że jeśli którejś przyszłej Pannie Młodej spodoba się a nie będzie mogła tyle wydać jestem w stanie opuścić, nie jestem chętna na wysyłkę ( ewentualnie da radę) najchętniej zapraszam na przymiarkę w okolicy kielc. zainteresowane osoby proszę o adresy email wyślę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2010
zapomniałam napisać suknia szyta na miarę wzór z salonu celia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobo
interesują mnie rozmiarówki sukni ślubnych, jeśli noszę rozmiar 36 (przy wzroście 177cm 60kg) to suknia w jakim powinna być rozmiarze? bo ja już się gubię w rozmiarówkach sukni, nic na mnie nie pasuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2010
moja suknia ma faktyczny rozmiar 40 ja mam 165 cm plus obcasy 7 cm wychodzi 175, i to jest faktyczna długość sukni, myślę że ty będziesz potrzebowała wąskiego 38, a mierzyłaś już jakieś suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobo
ze mną jest tak, że jak jest coś dobre w tali to z kolei jest zbyt krótkie, a gdy jest dobre na długość to jest za duże. Chyba będę musiała szyć na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2010
a jak mierzysz w salonach nie pytasz o możliwość przedłużenia? chociaż polecam szycie na miarę:) wszystko idealnie pasuje, jeśli chcesz moge polecić ci świetną krawcową, jeśli jesteś z okolic kielc, tylko nie wiem czy się na ten rok wciśniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobo
Dziękuję za radę :) jednak jeśli chodzi o szycie na miarę krawcową dobrą mam, więc nie będzie potrzeby poszukiwania innej, jednak chciałam zapytać o radę kogoś kto się na tym zna, bo sama już zwątpiłam w te salony, a kto ma się na tym znać jak nie panna młoda ;)) jeszcze się porozglądam za sukniami, ale myślę, że zdecyduję się na szycie, bo lubię jak coś ładnie leży, jest dopasowane i od początku do końca po mojemu |:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2010
polecam jeszcze raz szycie na miarę:) wzajemnie życzę powodzenia no i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2010
ktoś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2010
może jednak ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualne jeszcze?
aktualne jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2010
aktualne ale dawno nie zaglądałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×