Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna97

Jakie macie ulubione książki? W jakim gatunku literackim gustujecie?

Polecane posty

Ja nie mam określonego gustu literackiego. Moje ulubione książki to : Intruz- Stephenie Meyer W głębi lasu - Harlana Cobena Pachnidło - Patricka Suskinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Pachnidło jest ok, ale wolę Wiedźmina albo Trylogię Kusziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Harry Potter", "Mały Książę", "Opowieści z Narni"- to takie naj, ale w ogóle lubię czytać, chyba najbardziej fantasy, a najmniej współczesną powieść młodzieżową (wyjątek: "Pamiętniki Księżniczki"), bo mają bzdurną tematykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie książki byście mi poradzili? Myślę, że zainteresowały by mnie powieści : psychologiczne, lekko kryminalne, takie tajemnicze, jak przygodowe to musi być wyjątek, a w tym fajnie żeby było jakieś romansidło . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
W takim razie obowiązkowo: Smętarz dla zwierzaków, Carrie, Desperacja, Skazani na Shawshank oraz Zielona Mila Kinga, można się wziąć również za Chmielewską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej lubie w gatunku takim ogolnym ;) nie pogardze dobrze wyrezyserowanym watkiem romantycznym ;), ale musie byc wiecej, duzo wiecej. i zadnych sensacji, wampirow, robotow i policyjnej bieganiny ;) kryminal moze byc, ale proza musi byc w gornej polki (jak zreszta we wszystkim). a moja ulubiona ksiazka wszechczasow to 'dziwne losy jane eyre'. a na bardziej basniowo-symboliczna nute - 'maly ksiaze'. poza tym czytam tyle ksiazek, ze wiekszosci z nich juz chyba nawet nie pamietam :D uwielbiam tez ksiazki informacyjne o zdrowiu i psychologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Piękna jest książka Ostatni Jednorożec Petera Beagle'a. Ponadczasowa baśń z rozbudowanym drugim dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko co Joanny
Chmielowskiej- tajemnica,dreszczyk i dowcip i ubaw po pachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko co Joanny
Chmielewskiej- poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Prawiek i inne czasy'' -Olga Tokarczuk ''Dom dzienny dom nocny''- Olga Tokarczuk ''Psie serce''- Michail Bulchakow ''Mistrz i Malgorzata''- Michail Bulchakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikdoro
najbardziej lubię książki obyczajowe-psychologiczne, poruszające trudne tematy itp.. poza tym od czasu do czasu thrillery, książki grozy, i kryminały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawiek..." Tokarskiej niedawno czytałam, niezłe, oryginalne, ale nie moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawi ogonek
Książki Jeffreya Archera. Wszystkie bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaj date
a moze o religi o swientych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×