Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VictoriaPaxcow

Wstydzę się mojej...

Polecane posty

Gość VictoriaPaxcow

Wstydzę się pokazać moją cipe facetowi podczas stosunku. A to wszystko dlatego, że - laski narzekają, że jedna ma bułke, druga motyla... a ja mam z jednej to a z drugiej to :o losie... co myślicie o czymś takim? czy to jest do zaakceptowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga20
masz na mysli wargi sromowe jako bulka albo motyl? nie slyszalam takich okreslen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgsdtgrf
A myślisz, że on ma idealnego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaPaxcow
tak, mam na mysli wargi sromowe, bulka czyli schowana, mała, a motyl czyli duża i wystająca. U mnie asymetria jest porażająca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaPaxcow
nie ma idealnego, kązdy jest inny, ale wyglad mojej piczy odstaje od szelakich norm. Penis moze byc grubszy chudszy, zagiety we wszytskie storny swiata, ale taka asymetryczna cipa? :o nie slyszalam nigdy o takiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalogowata a Ty masz motylka czy bułeczkę? Może byłeczke a malutkim motylkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaPaxcow
chcialabym tak myśleć, ale nie mogę znieść tej myśli, że fact spojrzy na mnie i se pomysli "ale brzydka cipa" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipki nigdy nie sa brzydkie bez znaczenia jak wyglądaja, to jest taki fenomen w przyrodzie, cipka zawsze jest ładna, bo to cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga20
zdaje sobie sprawe ze moze to byc krepujace dla ciebie (jesli ta roznica jest rzeczywiscie tak widoczna), ale sadze ze dla twojego faceta bedzie to cos wyjatkowego, co mu sie wlasnie spodoba. wiec z czasem wybawi cie z tego kompleksu. pomysl sobie ze gorzej by bylo jakbys miala piersi nie rownej wielkosci, jedna powiedzmy B a druga D. to juz widza wszyscy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga20
i nie ma czegos takiego jak brzydka cipa czy brzydki penis, po prostu takie są i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka kim jest RP? może z nim porozmawiam, powiem co i jak, wytłumacze i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaPaxcow
Moze i macie racje. Ale to jest jakaś kurde anomalia, juz wolalabym mieć nie wiem, jakieś wielkie motyle 2, ale zeby te wargi były mniej więcej podobnej wielkości... a ta róznica między nimi jest kolosalan :o nie wiem, glupio mi pytac faceta "ej, uwazasz ze mam brzydka picze?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgsdtgrf
No właśnie. Są kobiety, który mają asymetryczne piesi. Takie z asymetryczną cipką też tu pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgsdtgrf
Nic nie będziesz mu się pytać, po prostu sam zobaczy, bo to jest wtedy narzucanie swojego zdania. Nawet jak nie pomyśli nic złego to pytaniami tylko niepotrzebnie zasiejesz w jego głowie myśl, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei_ z niespodzianką
Następnym razem przyjrzyj się chłopakowi dokładniej - masz 75% szansy, ze okaże się, ze ma jedno jądro większe/wyżej penisa skrzywionego w lewo i na dodatek jakieś zyły mu widac :P nobody perfect :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaPaxcow
eh, moze i racja. Nie wiem, narazie nie wydaje mi sie, zeby mu to przeszkadzalo. Ale przez to wstydze sie np fajnych pozycji z podniesionymi nogami, gdzie wsyztsko widac, wstydze sie rozkraczyc dobrze, o minecie juz nie wspominajac. I jak tu sie teraz wyluzowac w lozku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei_ z niespodzianką
ja... ja... jawohl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaPaxcow
Wstydzę się pokazać bo mam w TYM miejscu taki dziwny wygląd, zapaszek jest specyficzny, mimo że dla prawdziwych menszczyzn to perfum, nie wiem jak dla mojego, na dodatek w tym miejscu zbierają się różnego rodzaju płyny, tak więc wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaPaxcow
To znaczy wargi wewnętrze są większe od tych zewnętrznych, a prawa zewnętrzna jest mniejsza od tej lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VictoriaPaxcow
Spoooooooksik, co mam się tam przejmować :) Teraz nawet umiem już sama minetki sobie chlapać więc partner do tego mi niepotrzebny. Jestem wyzwoloną samodzielną girlą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×