Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamammama25

JAKIE MLEKO podawać dziecku?

Polecane posty

Gość mamamammama25

Hej Niewiem jakie mleko podawać dziecku. Nan, bebiko czy może bebilon? Gerber? Niemam pojęcia. Jedna matka mówi tak druga inaczej. Przy czym ta pierwsza ma na myśli to że ta druga jest jakąś idiotką że podaje te drugie mleko. I na odwrót... POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa maa kotaaaaaaa
Ja podaję Bebilon i jest wszystko ok , na początku dawałam Bebiko ale średnio Małemu spasowało. Bebilon jest chyba najpopularniejszy no i bebiko później nan,gerber i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw podawałam Bebiko i jadl w miare chętnie, zmieniłam na Nan i miał ogromne zaparcia, w końcu kupiłam Bebilon i jest super więc dostaje Bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda matka podaje inne daj jakie chcesz to zależy od ciebie :) obojętnie jakie kupisz będzie dobre :)a jak nie spasuje maluszkowi to po prostu zmienisz :) moja córa np po bebiko wymiotywała a po gerberze miała biegunke każde dziecko jest inne sama musisz spróbowac i dobrac tak by bylo najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
no jest taka zasada że jakie podali w szpitalu takie powinnaś podawać, żeby niedrażnić małego brzuszka jeżeli tamto mleko mu spasowało - u mnie to był bebilon (jest najdroższy - więc weź pod uwage ile tego dziecko pije i ile wylewasz jak niechce bo to naprawde spora kasa) - ale mały miał mega zaparcia - potem bebilon comfort ale nic niepomógł, dopiero zmiana na gerbera podziałała - a ostatnio widziałam nowe mleko z hipp - i wzbudziło moje zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamamama26
Czytam czasem twoje posty.Jestes debilna. Co ty wypisujesz?ze to co w szpitalu podali to trzeba dalej podawac? Nie wymyslaj.Najlepiej nie doradzaj nikomu,bo piszesz glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bebilon albo Bebiko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama25
Dziękuję za odpowiedzi. Ponoć nie można zmieniać mleka bez wizyty u lekarza. Ale w sumie po co ta wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele///
Zaczęłam podawać Bebilon i do tej pory tylko to mleko daję. Spasowało więc nie widziałam potrzeby zmieniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszemu synowi kilka lat temu zaczełam podawac Enfamil, ale ze był bardzo drogi przeszlismy na Bebilon i bardzo mu pasowało i teraz małemu od razu wprowadziłam Bebilon i tez nie ma zadnych problemów.a wizyta lekarska przy zmianie mleka to chyba jedynie po to by wykluczyc potrzebe podania mleka pepti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia_ milumil
Co wy ciągle z tymi bebilonami itp nie ma w kraju innego mleka? bebilon nie jest najlepszym mlekiem jakie istnieją , dobrym mlekiem jest mleko holle eco i Hipp Bio Combiotic. Bebilon jest przereklamowany a bebika i te wszystkie inne to już syf. Mam bardzo dobrego lekarza który sądzi że jeżeli kobieta nie karmi piersią to niech już podaje dziecku coś co jest wyprodukowane ekologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak idziesz
ja karmiłam piersia przez pól roku później dawałam Bebilon :) pierwsze dałam NAN, ale synek sie buntował. a Ty tam jazgocząca wyżej nie podniecaj sie tak. tyle dzieci pije Bebilon i jakoś maja się dobrze :)\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak idziesz
Moje dziecko jak tylko skończyło rok to przeszło na krowie. Uważam że krowie mleko jest zdrowe . Kidyś ludzie od noworodka pili krowie mleko i żyli więc to jest dopiero ekologia :) Moje dziecko nigdy nie miało skazy białkowej więc mogłam sobie pozwolić na wcześniejsze podanie takiego mleczka. Raz że oszczędza się mnóstwo pieniędzy a dwa ma się pewność że to mleko to faktycznie mleko krowie a nie jakiś proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutki_akuku
Do "jak idziesz" ------> Krytykujesz że ktoś tu jazgocze a sama podajesz dizecku mleko krowie ? Mleko krowie podaje się od minimum 2,5 roku życia . Ja uważam że mleka ekologiczne są faktycznie najlepsze a twoje krowie jak kupiłaś BIO to ok było ekologiczne , podejrzewam że nie wiesz co znaczy ekologiczne;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutki_akuku
O oszczędzaniu na dziecku już nie wspomnę...żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś zabrał mi nicka "jak idziesz" więc nie sugerujcie się druga wypowiedzią... owszem podaje juz tylko mleko krowie, ale mój syn ma już 2 lata. i nie chodzi tu o oszczędność...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledutki_akuku
A to sroki za powyższą krytykę:) Wiecie co ja kilka miesięcy temu przeprowadziłam się do kraju z Danii i też kupowałam cały okres niemowlęcy synkowi mleko ekologiczne (moje własne przekonanie) , zapytałam lekarza pediatrę dlaczego te mleka nie są popularne w Polsce a on odparł że w Polsce nie ma "mody na te mleczka" i że proponuje się te które mają swoje duże koncerny w kraju czyli Nestle (nestle nan) oraz Nutricia (bebilon) firma Hipp to samodzielna marka która jest bardoz dobra ale popularna na zachodzie. Ja znam na przykład bebilon z nazwy Aptamil firmy milupa i to ten sam poncern co Nutricia a Nestle nan to na zachodzie Nestle Beba i sa to najdroższe mleka a ich skład jest idntyczny jak ekologicznych tyle że mleko ekologiczne jest o samą technologię lepsze a jest tańsze. Teraz kiedy mieszkam w Polsce kupuję synowi Hipp 3 i świetnie je toleruje , tego mleczka które kupowałam wcześniej w Polsce nie ma więc pozostał tylko Hipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamaaaa26
tak na marginesie do tej co mnie tak opiepszyła.. u mnie tak było i czytałam żeby noworodkowi niezmieniac mleka jeżeli dobrze je toleruje - i ciężko żeby 3 dniowemu noworodkowi dostającemu w szpitalu np. bebilon tak od niechcenia dawać nagle nan albo coś innego - są też zalecenia żeby powoli przechodzić na nowe mleko przyzwyczajając brzuszek - wiadomo że można przejść odrazu ale różnie może dziecko zareagować - jednemu nic niebędzie a drugie potrzebuje czasu żeby się brzuszek przyzwyczaił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne, nie uważasz? Fajne produkty znajdziesz na http://babymama.pl/ - wiele produktów wysokiej jakości. Teraz w tym sklepie jest kod rabatowy na wszystkie produkty (wystarczy wpisać: dlamamy w odpowiednim miejscu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nie miało problemu żeby przerzucić się na Enfamil. Może to przez inne kultury bakterii albo coś w tym stylu? Znalazłam je w niższej cenie na stronie http://aptekawsieci.pl więc zamawiam z internetu po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larissa11
Moim zdaniem bardzo dobre są mleka od Humany. Mają tez sporo specjalistycznych MM, które pomagają na przykład na problemy z ulewaniem czy kolkami. Zajrzyjcie na ich stronę https://humana-baby.pl/ i same się przekonajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×