Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śliczna Luiza,,,,,,,,

czym smarujecie chlebuś na kanapkę

Polecane posty

no wyobraziłam sobie, zresztą, mam w domu i chemiczny serek i naturalne masło, i tego też używam a co do wylewania żalów i złości - przeczytaj wpis mój i swój gdzie ta złość? opanuj sie kobieto, nie szkoda ci zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
lomatko ta kobieta pol kostki lurpaku dziennie zzera ! :D ! :D ! mi cala koska starcza conajmniej na miesiac ... a tez lubie maselko i tylko naturalne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruję pastą z makreli lub jajeczną albo serem topionym. Robię sama zarówno ser, jak i pasty, więc mniej więcej wiem co jem. Masło używam tylko do kanapek z wędliną lub serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta jajeczna, rybna, szczypiorkowa - u mnie odpada, kanapki robię tylko do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laniaaa
Smaruję masłem,prawdziwym 82 % .Osełka na wagę. A do kanapek uzywam różnorakich past,wędlin,mięs,różne sery,warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smaruję masłem
bo jem kanapki z serkiem śmietankowym w plastrach, do wędlin i mięs - chleb smaruję chrzanem albo musztardą do jajka na twardo - troszkę majonezu, ale to rzadko masło 82 % jada moje dziecko - ps nie dajcie sobie wmówić że margaryny sa zdrowe dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laniaaa
nie smaruję masłem margaryna nie jest zdrowa dla nikogo,nawet dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×