Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin ...((())))))))))

Łysienie można powstrzymac .moja historia.

Polecane posty

Gość Konrad22
Geny zawsze można oszukać! :) Od razu mówię, że zamiast wydawać niepotrzebnie pieniądze na suplementy diety czy maści z apteki, warto je zbierać i skorzystać z zabiegu mikropigmentacji micro haar, która nie jest niewiadomą. Po tym efekt będzie widoczny, a nie jak po specyfikach z apteki, że będziesz czekał latami aż może coś się na tej głowie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to nie jest takie proste. Oprócz silnie działających leków jak np finasteryd nie odkryto skutecznego sposobu na powstrzymanie łysienia typu męskiego. Ja już się z tym pogodziłem w ubiegłym roku. Zgoliłem głowę i zrobiłem zabieg mikropigmentacji w klinice www.scalpmann.com. Efekt jest bardzo naturalny i wiele osób mówi mi, że dobrze wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer jeden wśród preparatów, zatrzymujących łysienie oraz stymulujących porost włosów jest Pofolan, prawdziwy hit, wprost z USA http://nplink.net/AmLo6whK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysienie powstrzymałem dzięki preparatowi, który wpływa również na naturalny porost włosów. Usuwa przyczynę, a nie tylko skutki. Produkt godny polecenia, tu można zakupić http://nplink.net/AmLo6whK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbb

Ja bym podpowiedziała Hair Medic. Trafiłam na ten produkt przez media społecznościowe celebrytów, gdzie co druga osoba polecała właśnie taki naturalny preparat i faktycznie – pomaga. Po miesiącu zrobił mi się baby hair, muszę regularnie podcinać włosy bo tak szybko rosną, mogę zrobić sobie fryzurę taką jaką chcę a nie taką jaką muszę żeby zasłonić prześwity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

ja jestem bardzo zadowolony z kosmetyków biotebal men. Używam ich od paru tygodni i rzeczywiście bardzo skutecznie hamują wypadanie włosów i też je wzmacniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Jest taka specjalna seria kosmetyków KV-1 przeznaczona właśnie do hamowania wypadania włosów i do przyspieszania wzrostu. Możesz je kupić przez internet na stronie kv1.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×