Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nemezis*

Czy ktoś z Was studiuje techniki dentystyczne ?

Polecane posty

kociakiciakocia - ok. dzięki, teraz przynajmniej wiem, czego się spodziewać :) Carrie - dopiero w przyszłym roku mam maturę :D Ale jak byłam w tamte wakacje to miasto zrobiło na mnie pozytywne a nie ... gówniane wrażenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ok, zobaczymy :classic_cool: Ale to jest najbliższe, większe miasto w pobliżu, a do Warszawy nie chce iść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee niezbyt mi pasuje :P Większość dobrych przyjaciół i znajomych mam właśnie w Białym i szkoda tak osłabiać więzi wyjeżdzająć do innego maista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończenie techniki dentystycznej , po tym masz tytuł technik dentystyczny , wykonujesz w laboratorium protezy , korony mosty , szyney zgryzowe , aaparaty ortodontyczne ruchome ... praca dość ciężka , wymagany zmysł esteyczny i zdolności manualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakiciakocia
ogolnie brudna praca;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekzg
Witam! Jestem na 2 roku w szkole i nie żałuję wyboru zawodu i szkoły. Medycyna się ciągle rozwija i brakuje specjalistów. Po tym kierunku jest wiele możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukończenie Studium Techniki Dentystycznej pozwoli Ci : - znaleźć stabilne oraz ciekawe zatrudnienie, - pracować w renomowanych firmach w kraju i za granicą, - prowadzić własne pracownie protetyczne. Jeżeli ukończyłeś szkołę średnią i szukasz swojej ścieżki życiowej, nie wahaj się dołączyć do Naszej grupy! - nie musisz mieć matury - nie ma ograniczeń wiekowych - bez opłaty wpisowej Więcej informacji na stronie: http://zsen.pl/plock/ Oraz na naszym fanpage'u: https://www.facebook.com/pg/studiumtechnikidentystycznej.zsen/posts/?ref=page_internal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealeks
Ja chodziłam do studium techniki dentystycznej w Płocku. Dobrze wspominam czas studiów zwłaszcza że w szkole był akademik :D Nie było jakoś dużo zajęć a mimo to kadra nauczycielska potrafiła przekazać niezbędną wiedzę. Teraz mam własny gabinet i nie narzekam na zarobki więc polecam takie studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newtoothfairy
Ja studiuje na uniwersytecie, studia bardzo przyjemne a jeżeli się dobrze zakręcisz i będziesz w tym dobra to i pieniądz z tego jest (znam paru techników). Jeżeli masz pytania odnośnie studiów to możesz napisać na insta : newtoothfairy albo na mailu thenewtoothfairypl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się uczę w Pierwszym Niepublicznym Policealnym Studium Medycznym w Szczecinie http://www.dental.szczecin.pl/ i jestem zadowolona z wyboru, to dobra szkoła. Znajoma ja skończyła i szybko znalazła pracę w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Smyk
Na koniec każdych studiów medycznych najważniejszy jest końcowy egzamin, który trzeba zdać z jak najlepszym wynikiem. Tutaj można wygenerować gotowe testy z pytaniami http://egzaminldek.pl aby utrwalić sobie materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po higienistce w Cosinusie, chociaż też myślałam o techniku dentystycznym. Nie miałam nigdy problemu ze znalezieniem pracy, zresztą uważam że dobrze mnie na tym studium przygotowali do pracy. Coraz więcej gabinetów się teraz otwiera więc myślę że zawody z tej branży są najbardziej opłacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×