Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZdesperowanaPALETTE

Szamponetka Palette na 24 mycia.. Jak usunąć to z włosów ? :(

Polecane posty

Gość ZdesperowanaPALETTE

nie wiedziałam, że ma takie negatywne opinie ;( chciałam kolorek na miesiąc - dwa.. podobno to nie schodzi, a po niej są odrosty ;/.. jak temu zaradzić ?.. wczoraj robiłam.. dziś myłam głowe 3 razy.. szamponem rumiankowym, płukałam octem, robiłam maseczke z cytryny i żółtka.. i pojawiły się jakieś tam brązowe czy czerwone ? nie wiem dokładnie refleksy, ale niewiele i nic nie rusza prawie tego koloru ;(;( nie chce farbować włosów, dlatego zdecydowałam się na szampon koloryzujący i jestem załamana : ( macie jakieś rady ?? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie schodzi i nie zejdzie
Żeby trochę pomóc możesz myć głowę szamponem przeciwłupieżowym. Ale jeśli chcesz zmienić kolor to bez kolejnych zabiegów się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutka1987
szampon przeciwłupieżowy - jest w stanie cie uratować:) wystarczy nawet Head shoulders albo jeszcze lepiej kerium - po kolorze nie bedzie ani sladu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiedziałam, że ma takie negatywne opinie ;(" czyli ?? nie kumam o co chodzi... skoro chcialas zmiany i uzylas szampon. na 24 mycia to czym sie martwisz... szybko ci zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie schodzi i nie zejdzie
szampon pomoże, ale Palletki nie zetrze całkowicie, nie ma szans. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdesperowanaPALETTE
skoro czytam na opakowaniu że pisze mi 24 mycia, to chyba powinno tak być, dlatego wcześniej nie czytałam opinii .. ;/ po co piszą tak, jak nie jest ;/ .. myłam już szamponem wczoraj i dziś przeciwłupieżowym ... niby zbladło, ale prawie wgl nie widać różnicy.. nie chce mieć odrostów... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfeytwft4tr
kochana, ja kiedys kupilam czekoladowy braz- wyszedl... rudy :O Tez mialy byc 24 mycia ale zanim zszedl kolor to zdazyly mi sie zrobic odrosty :o Wygladalam jak glupia bo rudy to nie moj kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie schodzi i nie zejdzie
To czekaj może się trochę zmyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie schodzi i nie zejdzie
Choć w sumie to wątpię...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdesperowanaPALETTE
ZNISZCZYŁAM SOBIE ŻYCIE HAHA :( oby zszedł .. nie chce odrostów ;( macie jakieś rady jeszcze? i nie kupujcie tego gówna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdesperowanaPALETTE
macie jakieś pomysły kobitki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampon przeciwlupiezowy nivea z tych noeych seri. trzyma się 2min. ja mialam 5 zawsze i po kilku mycisch zeszla mi ta pallette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na włosach aktualnie "ciemna czekolada" i jestem baardzo zadowolona :P Chciałam jakiejś zmiany i mam trochę ciemniejsze włosy, lśniące, bo po prostu cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zrobiłam ciemną czekolade, wyszła mi intensywna czerń! Przy moim naturalnym kolorze jasnym brązie, wyglądało to okropnie. Szamponetka zmywała się szamponem Palmolive -naturals Vital Strong. Polecam mi się już kolor prawie zmył. Przy myciu włosów innym szamponem nie było takiego efektu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi, dziewczyny... Mi ta farba idealnie zeszła! Pierw przeczytałam wszystkie Wasze opinię i byłam w totalnie rozsypce i nie mogłam na siebie patrzeć, bo nie podobała mi się ten kolor. Kupiłam sobie szampon przeciwłupieżowy w aptece i... koloru nie mam! Trochę ciemniejsze włosy są, ale gdy wróciłam po wakacjach u rodziny to moi znajomi których nie widziałam w czasie zafarbowania, nawet nie widzieli różnicy. Myłam codziennie włosy szamponem przeciwłupieżowym Z APTEKI, nazwy nie pamiętam, ale jak pojdziecie to jakiś dostaniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo trwało to zmywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob sobie maseczke: Dosc duza porcja szamponu przeciw lupiezowego do tego 3 lyzki sody oczyszczonej. Wymieszaj, naloz na glowy, masuj i spieniaj. Zostaw na 30 min na glowie. Spukaj, umyj wlosy. Do ostatniego plukania dodaj 3 lyzki octu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,chciałbym odświerzyc temat.. mianowicie chciałam trochę zmiany,wiec postanowiłam kupić czarna szamponetke palette 24 mycia... wyglądam okropnie. Moje naturalne włosy są do pasa,rzadkie,jasny brąz (bardziej wyglądają na naturalna ombre) włosy myłam 4 razy.. są trochę już widoczne pasma brązu.. bardzo żałuje ze je przefarbowałam,boje się ze mi się zejdą do 1 sierpnia.. nie wiem czy iść do fryzjera,aby mi sprowadził do mojego koloru,da się tak w ogóle? bez farbowania??? czy poczekać aż mi same zejdą.. mam jeszcze szanse mieć swoje naturalne włosy?? Nigdy niczego tak nie żałowałam:((( pomóżcie mi!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvh6u
Dnia 30.06.2011 o 16:04, Gość ZdesperowanaPALETTE napisał:

ZNISZCZYŁAM SOBIE ŻYCIE HAHA 😞 oby zszedł .. nie chce odrostów ;( macie jakieś rady jeszcze? i nie kupujcie tego gówna 😞

Wiesz co? Ja też jakieś 30 minut temu zniszczyłam sobie życie. Chciałam po prostu inny kolor na trochę dłużej niż dwa tygodnie więc sięgnęłam po ten szampon. Wcześniej nie czytałam opinii na temat tego produktu bo zaufałam temu co było na opakowaniu i to jest moim błędem! Z jasnego brązu zrobił się kruczo czarny, jest obrzydliwy, wygląda mało naturalnie. Jestem spanikowana myśląc o moich włosach, a czytając komentarze, że mi się to nie zmyje jestem bliska zawału. Nie pozdrawiam producenta tego gówna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Use123

Mam jasny brąz włosy chciałam trochę przyciemnić na czekoladowy brąz 

Zawsze używałam szamponetek i brałam kolor czarny i wychodzil mi czekoladowy brąz 

Teraz wzięłam właśnie szampon koloryzujący do 24 myć bo myślałam że dluzej potrzyma ale nie pomyślałabym że aż tak wyjdzie czarny 

Mylam już 4 razy i kolor ani trochę się nie zmienił 

Nie chce tego koloru bo mi nie pasuje a boję się że nie wrócę już do naturalnego koloru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Rok nie farbowalam wlosow, scinalam az do.swojego koloru. Na końcach zostal mi rudawy kolor to użyłam... 24 mycia.. maaasakra i zas mam pofarbowane wlosy, odrost widać a kolor nie schodzi. Wcześniej uzywalam saszetek to faktycznie zmywaly sie szybciej. A to cholerstwo dalej trzyma się na wlosach 😒 powinien byc zapis farba bez amoniaku a nie szampon koloryzujacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×