Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrestronyinternetowe

Zakupy

Polecane posty

Gość Marionnetka
Ja sprawdziłam www.zakupy.linkbaby.pl - mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senpo.pl
Bardzo atrakcyjne ceny,szeroki asortyment oraz miłą obsługa na stronie www.Senpo.pl zdecydowanie POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dambomam
Ja robię zakupy na www.dambomam.pl. Mogę tam całkiem za darmo wylicytować różne przedmioty. Cała akcja opiera się na punktach. Podczas licytacji nie trzeba więc mieć żadnych pieniędzy. Właśnie trwa akcja "Lato z Dambomam.pl". Dla każdego kto wystawi przedmiot w kategorii "lato" 100 punktów plus 50 EXTRA! Także jeszcze niezalogowani użytkownicy mają szansę na licytację. Wystarczy się zarejestrować, dodać zdjęcie- i już otrzymujesz punkty potrzebne podczas aukcji. Do odebrania nowe kostiumy kąpielowe ze sklepu gWINNER, torba firmy David Jones ze sklepu BagiBagi.pl, karnety na Aqua Fitness w klubie AktivGen oraz książki z księgarnii sensus.pl. Dodatkowo codziennie pojawiają się nowe przedmioty. Polecam serdecznie portal www.dambomam.pl! Nie czekajcie- licytujcie już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizuteria-Magia
Serdecznie zapraszam; www.bizuteria-magia.pl Teraz świetne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonbon37
Odbierz 2 stówy na reklamę w Google . http://www.ofertypromocje.pl/okazje_reklamuj-sie-w-google_11918.php . Google AdWords to program reklamowy, który pozwoli Ci reklamować Twoją firmę w obrębie sieci Google. Umieszczenie pierwszej reklamy w internecie jest łatwe: wystarczy wykonać kilka prostych kroków, żeby Twoja reklama zaczęła się wyświetlać. Odbierz 200 zł za darmo na Twoją pierwszą kampanię w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu http://www.e-kalia.pl/ świeczki, podgrzewacze, kadzidełka, olejki zapachowe rabat na pierwsze zakupy atrakcyjne ceny wysyłka w ciągu 24 h sprawnie i bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
akurat allegro mogłoby dla mnie w ogóle nie istnieć, jakoś nie ufam tym sprzedawcom, wolę zwykłe sklepy w sieci, zwłaszcza te już przeze mnie sprawdzone. a ze świeżych odkryć - firma esselte. zresztą obczajcie sobie ich stronę, bardzo fajne miejsce w sieci, masa akcesoriów biurowych i nie tylko, bo np. aktówkę dla mamy wyczaiłam też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggaaa 6755
No z allegro rożnie bywa,dlatego ja kupuję w dobrych sklepach internetowych jak http://www.desirebutik.pl/ mają ciekawą bieliznę,sama zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×