Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amant wszechczasow

czy milosc oglupia?

Polecane posty

Gość amant wszechczasow

Dla milosci ludzie potrafia zrobic najglupsze rzeczy jakie tylko mozna sobie wyobrazic a nawet zabic siebie w skrajnych przypadkach. pytanie...czy sa tutaj ludzie, ktorzy zrobili w imie milosci cos co uwazaja dzisiaj za najwieksza glupote swojego zycia? moze sie podzielimy swoja przerzyciami, zeby udowdnic sobie i innym, ze milosc oglupia nas calkowicie i za sa ludzi, ktorzy byli glupsi od nas samych. dzieki za wpisy..zacznijmy wiec spowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant wszechczasow
ja tak bylem zakochany w starej dupie, nauczycielce fizyki w technikum, ze przepuscilem wiele fajnych dziewczyn w moim wieku i one zdazyly sie w tym czsie pochajtac i jak ta stara dupa byla juz nie do zniesienia nie zostalo dla mnie nic ciekawego... i teraz jestem sam i patrze jak moi rowiesnicy zyja sobie spokojnie ze swoim zonkami i dzieciakami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłabym taką głupotę -wzięłabym ślub cywilny. Facet mnie namawiał i szczerze powiedziawszy byłabym skłonna się zgodzić, bo byłam pseudo zakochana, ale coś mnie tknęło i się powstrzymałam. Dzisiaj dziękuję Bogu, że do tego nie doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treska 83
Ja kupilam facetowi kombinezon na motor za 3tysiaki, bez okazji, a on sie okazal mega dupkiem.Moglam se kupic nowy telewizor!!!!!Glupia ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant wszechczasow
"nulka30" ..ale to nie byla glupota tylko super przeczucie...gratuluje! "Treska 83" ...no, no..3 tysiaki piechota nie chodza, ale przynajmniej za 3 tysiace pozbylas sie beznadziejnego dupka, ktory w przyszlosci mogl ci wyrzadzic wiecej szkody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie i sukcesywnie
:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant wszechczasow
powiadaja, ze mozg zakochanej osoby mysli i dziala prawie tak samo logicznie jak osoby lekko chorej psychicznie....chyba cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna sasiadka
znam stare babe, ktorej odbilo z milosci do jednego mlodszego goscia...zachowuje sie jakby miala 15 lat a juz chyba "60" na karku...troche z daleka zenujace bo z bliska to szkoda gadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Jaka tam miłość? Bzdura teraz młodzi zaczynają od łóżka, pociąg seksualny nazywają miłością, jeszcze się nie zabezpieczają, w ciążę zachodzą i szlag trafia miłość. Jak nie wierzycie to poczytajcie topiki i sami dojdziecie do tych samych wniosków. Jak ciąża to i ślub jak uda się dziewczynie dotargać faceta do ołtarza i zaraz wspólne życie mierzi oboje. A o miłości słyszeć nie chcą. Takie miłosne zaczadzenie mija tym prędzej im szybciej się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×