Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sabinagalka

praca jak długo się czeka.

Polecane posty

Witam:) złożyłam dziś cv do rossmanna , na stanowisko kasier-sprzedawca ale nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse ponieważ ukonczyłan tylko szkołe zawodową przez 6 lat miałam własną działalność gospodarcza odnowa biologiczna -solarium,wiec mam troche praktyki w handlu ale te moje wykształcenie nie wiem czy wogóle rozpatrzą je:) Ps. od września ide dalej sie uczyć,pozdrawiam i dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqkqqkqqqqq
wyydaje mi sie ze masz sznase to zlaezy od rozmowy , ja mma wyzsze i wcale mi to nie ulatwia, a do Rossmana zawsze ejst sporo chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiii
Swego czasu pracowałam w rossmanie i przimowali bardzo dużo młodych dziewczyn, które studiowały (wśród nich również ja) ale rossmann to totalny zapierdziel i trzeba naprawdę tyrać jak osioł, nikt nie uwierzy dopóki nie przekona się na własnej skórze jak tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiii
i fakt było dużo chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁAŚNIE A ZWŁASZCZA W TAKIM MAŁYM MIASTECZKU W JAKIM JA CV ZŁOŻYŁAM I TE BEZROBOCIE ,KTÓRE TU PANUJE MASAKRA , A JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ OD ZŁOZENIA CV NA JAKI KOLWIEK ODZEW :) I CZY JA MOGE TAM ZADZWONIĆ I DOPYTYWAĆ SIE O PRZYJĘCIA ,POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss,sns
mozesz ale jajuz kilka razy skaldalm i sie nie odezwali jak sie w przeciagu 2 tygoidni nei doezwa to dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×