Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goldwell

co na srające koty w ogródku???????

Polecane posty

Gość goldwell

jak w temacie. mam ogródek, w którym zauważyłam, że zaczynają mi się złazić koty na wypróżnianie się...:O wkurwia mnie to strasznie, załatwiają się tam, gdzie wcześniej użyźniałam glebę...czyli na kwiatki są to chyba bezpańskie koty i nie wiadomo czy jakiegoś cholerstwa mi nie przyniosą a mam małe dziecko. co mogę w takiej sytuacji zrobić??? znacie jakieś sposoby na pozbycie się tych sierściuchów? dodam, że wiatrówki niestety nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam KBKS ,Śrutówkę
wiatrówkę albo inną dwururkę :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożyczę ci mojego Azora
:P w mojej okolicy nie ma kota,który wlazłby do mnie na podwórko ...to znaczy wlazł i owszem ale skończył pod jabłonią ...Azorek je uziemił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldwell
mam zamiar kupić psa, ale to będzie raczej szczeniak więc za wiele na razie nie zdziała... już mówiłam- wiatrówki nie posiadam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldwell
OOO!!! nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje :) dzięki eeehee??, na pewno się w coś podobnego zaopatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldwell
brak wiedzy??? chyba tych kotów, które nie zakopują swoich odchodów. akurat bezpańskie koty łażą po śmietnikach i jeszcze nie wiadomo co...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natsuki
Kuweta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci ku rwa koty przeszkadz
ają?? Użyźniły ci glebę i jeszcze kurna źle?? bys lepiej biedactwa nakarmil bo sa glodne zapewne... A może ty nie srasz tylko ptaszki ci odnosza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natsuki
A i Autorko. Skoro masz zamiar używać tych preparatów, to zapomnij o psie. Zabić go chcesz ? :O Potem wpuścisz szczeniaka na skażony teren i się zamęczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldwell
psa jeszcze teraz nie kupuję a koty może do tego czasu się nauczą omijać mój ogródek szerokim łukiem co do kupy kotów- nie użyźniają gleby- niszczą rośliny i niosą ryzyko chorób groźnych dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redfghjkjhg
mialam ten sam problem pokrusz skorupki po jajkach i rozsyp w ogrodzie-przestana wlazic-stary babciny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldwell
tak uśpię dziecko a zamiast kwiatów, wystawię na ogródku kuwety i żarcie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldwell
na razie spróbuję z tymi skorupkami, akurat będę robić sałatkę to skorupki jak znalazł, się nie zmarnują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahahhh
A jakież to choroby groźne dla ludzi niosą koty? Bo 99% zakażeń taką tokosplazmozą to spożycie surowego mięsa albo brak odpowieniej higieny powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
trutka/pies/wiatrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz nie powtarzalną
okazję wypróbować odstraszacze na psy i koty, dostępne w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja:)
a ja autorkę rozumiem jak najbardziej:D w kocich odchodach jest mnostwo bardziej szkodliwych zarazkow niz w psich i do tego mocz jest tak zracy i smierdzacy ,ze trudno jest wytepic ten smrod jak juz koty miejsce sobie upodobaja do swoich potrzeb fizjologicznych :o ktora matka chciałaby aby jej dziecko bawilo sie w takim piasku lub chodzilo po odchodach i kwiatki z tego ogrodka zrywalo? i jeszcze potem raczki do buzi wkladalo, co czesto bywa w dzieci przyadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrefgergrtgt
proza i garść kamieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrefgergrtgt
tzn. proca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobro
a tym milosnikom kotw to kazalabym siedziec w takim zasranym ogrdku gdzie smierdzie do tego stopnia ze nie mozna ani kawy wypic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy bedzie
pies , obojetnie jaki byle pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem caly ogrodek z****** a MILOSNICY kotow niech wezma je do domu i niech im sraja do woli zobacza jak to fajnie najlepsze by bylo to je wytruc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas walą na beton. Na dodatek upodobały sobie określone miejsce na tarasie. Dokładnie w przejściu do drzwi wejściowych, spryskiwanie płynnym preparatem nie pomaga, pierwszy deszcz go spłukuje.Oprócz tego drogo to wychodzi, pojemnik na cztery opryski to 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×