Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aveliono

Poród na Bem'a w Lubinie

Polecane posty

W Listopadzie tego roku będę rodzić w szpitalu na Bem'a w Lubinie i tu moje pytanie: Czy mogłabym prosić o poradę co do tego co najlepiej jest zabrać do szpitala dla mnie i mojego maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde współczuję
w życiu nei chciałabym tam rodzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rodziłam
w Głogowie, mimo złych opinii dla mnie opieka (lekarze, połozne, pediatra) na szostke, porownanie mam z lubinska Femina (tam urodziłam 1 dziecko)=masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama urodziła miesiąc temu w Feminie mojego braciszka i pierwszą opinię jaką od niej usłyszałam to taka, że jeszcze żadna ciężarna nie rodziła tam normalnie, tylko same cesarki i oczywiście okazało się, że mama również miała cesarkę... Teraz już w Feminie wycofali oddział położniczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc czy jest ktoś kto mógłby mi doradzić co na pewno przydałoby mi się wziąć do szpitala na Bem'a w Lubinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna__C
tak się składa ze ja tez mam taki termin porodu i zastanawiam sie nad Bema w Lubinie a porodówką w Głogowie..w obie strony musze dojechać. osobiscie rozmawiałam z pierworódką rodzącą w Lubienie z mężem u boku-zadowolona i poleca Bema. znam tez 2 co rodziły w Głogowie-to samo. wiec nie wieadomo na co trafisz a raczej na kogo. ciężko znaleść konkretne podpowiedzi i opinie, sa skrajne i zwykle negatywne ale w przypadku obu szpitali. ciekawe ze Lubin tak duże miasto i na żadnym forum konkretnego wątku. nic dziwnego skoro w całej super Galerii Cuprum 2 pary spodni ciążowych na krzyż - pewnie region ma niz demograficzny bo panuje moda na kariere zawodowa a nie dzieci ;P najlepiej podejdź na porodówke popros jakas mało zalataną panią położną i ona Ci doskonale wymieni co naprawdę jest niezbedne i przydatne.ja tak zrobie jak tylko znajde czas. ewentualnie spytaj swoja polozna lub ginekologa w Lubinie oni wszycy jakos sie w tym muszą orientowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tę dziurę zabitą dechami
nazywasz "dużym miastem"??? bez jaj:O no chyba, że z naprawdę małej miejscowości pochodzisz Lubin to wyjątkowa dziura:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×