Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pączkijakbuły

Pączki zrobiły mi się jak BUŁY

Polecane posty

Gość pączkijakbuły

Cześć dziewczyny, postanowiliśmy dziś z moim facetem zrobić pączki donuts, nie smażone, tylko pieczone wg przepisu http://mojewypieki.blox.pl/2009/02/Pieczone-p aczki.html i http://zwegowani.pl/pieczone-paczki-donaty/. Nie wiem co zrobiłam źle, ale wyszły jak buły . Nie są takie puszyste w środku tylko dość ubite i bułowate. Wcześniej jak robiliśmy rogaliki drożdzowe też wyszły bułowate, więc domyślam, się że popełniamy ten sam błąd ale nie wiem jaki. Ma jakaś doświadczona cooking-kafeterianka pomysł dlaczego tak się zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączkijakbuły
No poradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie robilam
Napisz na blogu do Doroty a ona może coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy drozdze byly
zimne? a jak reszta porduktow, ciasto drozdzowe to bardzo wymagajce ciasto i wszystkie skladniki musza miec temp pokojowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LajzaMinelli
ciasto nie było dobrze wyrobione i nie wyrosło. Potrzebuje czasu i powolnego wzrostu W CIEPLE. Można miskę z ciastem wstawić do zlewozmywaka napełnionego ciepłą wodą. Wtedy rośnie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika mononooo
Wszystkie składnik użyte do ciasta na donaty powinny być letnie, to znaczy mleko podgrzane,mąka w temperaturze pokojowej.tłuszcz nie może być wyjęty prosto z lodówki i zimny dodany do ciasta itp.I tak jak radzi pani u góry trzymany w misce nad ciepłą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjhjhdddcxx
To juz nie mozna uzyc slowa paczki, tylko donaty, i nie pisze sie donat tylko doughnut. Albo wkurza mnie jak ktos mowi shoping zamiast zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×