Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bereteczka ....

ja juz nie wiem gdzie w polsce mozna godnie zarobic

Polecane posty

Gość Menel z ławeczki
Hahahahaha Akurat zarabiasz :D Mózg ci wyprali , ot co :D Nie wiem jak jest w stanach , bo nie byłem , ty też nie :D Ale wiem jakich idiotów tam produkuje ichnia edukacja , tak jak i obecnie u nas . MLM jest dla nieudaczników i idiotów , jak każda inna sekta ! . Tu mnie nie chcą , tam mnie nie chcą , mój mózg jest tylko od sterowania zwieracza , to nadaję się do MLM . Takie są FAKTY a nie opinie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe 79
Fakty są takie,że nie masz pojęcia o MLM-ie, albo sugerujesz się firmami,które 10-20 lat temu organizowały spotkania i faktycznie mogło to trochę wyglądać jak spotkania sekty lub pranie mózgu. Mi nikt prania mózgu nie robi. Teraz nie organizuje się już takich spotkań. Większość ludzi pracuje tylko przez internet, ja też i szczerze mówiąc nigdy nie widziałam na oczy osób z mojej struktury. Mam z nimi kontakt telefoniczny,ale na pewno nie po to żeby prac im mózg. Naprawdę radzę poczytać trochę o tym. Zobacz na ranking liderów MLM i ile oni zarabiają. A takich ludzi w Polsce jest coraz więcej. Ty niestety nigdy nie będziesz do nich należał. Zarabiaj sobie te swoje 1000 złotych i nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia "jeśli chcesz w życiu coś osiągnąć to pracuj mądrze a nie ciężko" www.maybeperfume.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menell z ławeczki
Ile ONI zarabiają ? pewnie tyle ? ile puszek nazbierają :D dziewczyno ???? ONI ? jacy ONI ? A TY ??????????????????????????????????????? Mówiłem ci dla kogo jest MLM ? Zgłos się tu jak zarbisz ten TYSIĄC :D Bo jak na razie to tylko ONI........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdgsdgsdgsdgsgsd
powiedz swojemu psychiatrowi i psychiatrowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
maybe 79 , Kasiorek2010 powiedzcie mi ile czasu dziennie trzeba poświęcić by sprzedać na tyle dużo wody perfumowanej by zarobić logiczne pieniądze ? czy ta sprzedaż jest opodatkowana , czyli czy trzeba mieć działalność gospodarczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
MLM = mały lepszy mózg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdgsdgsdgsdgsgsd
i tu pojawia się magiczne słowo SIEĆ, a dać się złapać w sieć to to samo co dźwigać na swoich plecach PIRAMIDĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdgsdgsdgsdgsgsd
poszło zgłoszenie do US, zapłacisz mandat, DO NIEBOS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
i co oszuście ? zero komentarza ? do tych pojedynczych perfum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
dla mnie logiczne pieniądze...to tyle by wystarczyło na wszystkie potrzeby. raczej chodzi mi o to ile u was może zarobić konsultant np ile szt wody kwiatowej musi sprzedać w miesiącu by zarobił 3000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
ludzie...spokój ma być! chcę pogadać z Kasiorkiem , bo sama prowadzę biznes handlowy, i też buduję sieć, tyle że na innych zasadach. wiedzy nigdy za wiele. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
ja już mam swoją sieć sklepów ,mam swój towar,biznes się kręci od wielu lat, od jakiegoś czasu poszerzam działalność o hurt i o współpracę z handlowcami działającymi na swój rachunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej firmie na sprzedaży jednej butelki perfum zarabia się minimum 20 zł, ale wiadomo,że w MLM nie chodzi o sprzedaż, chociaż znam osoby, które sprzedają naprawdę dużo i w ten sposób dorabiają naprawdę sporo. Tu nie chodzi o to żeby wpisywać tylko tych.którzy chcą zarabiać. Bardzo dużo osób rejestruje się tylko po to żeby kupować dla siebie taniej, bo rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Co do komentarzy tych...brakuje mi słowa żeby ich określić...to szkoda czasu na bezsensowną wymianę zdań. Jeśli marketing bezpośredni jest dla debili, to nie dziwne,że na innych stanowiskach zarabia się tak mało, jeżeli wszyscy są tacy mądrzy jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
część sklepów na podstawie umowy handlowej o współpracy , część z towarem z importu . wszystko towar z wyższej półki , znane marki zachodnie . no i przydało by mi się trochę podpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwa tygodnie na lazurowym wybrzeżu i później tydzień we Włoszech nad Gardą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
Kasiorek,ja od zawsze prowadzę taką działalnośc .dobra organizacja i może być naprawdę ok. przy zatrudnieniu fajnych ludzi ,wszyscy mogą być zadowoleni. maybe , nie po to tu piszę by reklamować swój sklep. raczej nie chcę łapać klientów w necie, na to mam swój inny sposób. nie zależy mi też na ilościach odwiedzin bardziej na określonej,stabilnej ilości , konkretnych handlowców. jeżeli chcesz popatrzeć , ocenic ,daj namiar,a ja wyślę swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
trochę przeginacie z tymi przechwałkami wczasy w ciepłych krajach są obecnie dostępne dla każdego . w ten sposób możecie tylko zniechęcić ludzi do siebie. rozumiem ,że nie o to wam tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś zadał pytanie to z grzeczności odpowiadamy ;) mój mail: kasia.lap@op.pl czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morzem czarnum
ale naukrainie a nie w bulgarii, chyba ze do ojczyzyny juz wstepu niet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morzem czarnum
se stronkę z jego stopki zobaczcie, nie ma co, powazny typ :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto w Polsce dobrze zarabia? prawnicy lekarze ... ale oni się uczyli, porobili specjalizacje, założyli własne praktyki nie robią podchodów na kafeterii wypoczywają na Malediwach albo... drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
maybe , wysłałam ci adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
*minerwa* tylko dobrzy : prawnicy,lekarze itp , ci mniej zdolni zarabiają podobnie jak nauczyciele podstawówki ale znam wielu budowlańców , drobnych producentów ,informatyków itd , którzy często zarabiają więcej od tych , których wymieniłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joj na etatach masz rację, nie zarobią ale własny gabinet, tak wszystkich nie wymienię teraz bum na programistów, informatyków, naukowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morzem czarnum
Każdego poniedziałka nasz Klub zaprasza zainteresowanych zdobyciem bogactwa na spotkania wprowadzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joj weź jeszcze pod uwagę przemądrzałych, którzy pobrali kredyty ponad 500 tys. / 30 lat i szpanują...póki co... fajna dyskusja ale żegnam DOBRANOC😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morzem czarnum
A czy wiesz, że tak naprawdę mam w ... nosie Polskę? Ponieważ sporo przebywam w tym kraju, to chciałem dać również wam szansę skorzystać z bardzo dobrej oferty. Ale skoro nie chcecie, to kij wam ... wiesz gdzie! My, "głupie ruski" i bez was zarabiamy tysiące baksów miesiąc w miesiąc, kupujemy mieszkania w różnych zakątkach świata, pomnażamy pieniądze na najbardziej dynamicznych rynkach itd. 250 milionów ludzi na tej planecie mówią po rosyjsku. Myślisz, że jakieś zakichane 40 mln wymoderowano zrobią pogodę w moim biznesie? Za dużo o sobie mniemasz! Zastanów się może nad tym, z pewnością możesz dobrze na tym wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×