Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bereteczka ....

ja juz nie wiem gdzie w polsce mozna godnie zarobic

Polecane posty

Gość Menel z ławeczki
Mam prośbę do admina forum o zwrócenie uwagi na wpisy które się kasuje ! Bo zauważam , że wpisy ogólnie znanego oszusta pozostają a krytykujące i obnażające go ......znikają ! DRODZY PAŃSTWO !!!! O co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznałem tego smoka!!!!!!
O jest nasz as byznesowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznałem tego smoka!!!!!!
Byznesmenie, napisz na forum o co chodzi w twoim byznesie? Co to za tajemnice? :D Ile trzeba ci wpłacić pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Oraz jak sprzedawać nie płacąc podatku , tak jak sam robiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
"Kasiorek2010 Ja pracuję z dość drogim produktem i w moim przypadku DG założyłem dopiero jak dochody przekroczyły 5000 zł. Do tego momentu obchodziło się bez karmienia złodziei z urzędów. " Nie z nami te numery Vitia :) . Kto to pisał ? poznajesz ? To jakim cudem kupując dla siebie miałeś 5 tys dochodu ? W jaki sposób odbierałeś te pieniądze ? , pod stołem ? Tak więc ruski kolego , jedno takie chlapnięcie ozorem i widać z kim mamy do czynienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznałem tego smoka!!!!!!
To jest właśnie to czym rus zawsze się zdradzi, niby wszystko fajnie, ale zawsze chlapnie coś takiego, że kumaci wyłapią przekręt :D Można świnkę ubrać w garnitur, ale nie powstrzyma się chrumkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
No teraz mnie powaliłeś :D :D :D TY MI POMAGAĆ ? Chroń nas dobry Panie od takich pomagierów Słuchaj Witia , to nie nazywa się inteligencja To nazywa się zwykły kant !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznałem tego smoka!!!!!!
Poczekamy aż piękne kobiety zobaczą twoje zdjęcie :D Szpaki z mojej czereśni uciekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznałem tego smoka!!!!!!
Tak, ale po internecie szukasz tej jedynej hahaha :D:D na niejednym portalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooo
Ooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie niedawno brałam udział w całkiem ciekawym programie Program Aktywizacja, który bardzo mi pomógł w rozwinięciu mojej firmy. I chciałam podzielić się swoimi wrażeniami z Wami. Generalnie pomoc wiązała się ze zmniejszeniem wydatków, które, jak wiadomo na początku prowadzenia firmy, są bardzo duże. Wciąż prowadzę księgowość w programie wfirma.pl i jak najbardziej polecam go innym. Wcześniej orientowałam się na rynku takich aplikacji i muszę przyznać, że ten zawiera wszystko, co jest dla mnie niezbędne. Jeśli chodzi o sam program przez 12 miesięcy jest całkowicie bezpłatny w pełnym zakresie i bez żadnych zobowiązań (także późniejszych). Program proponuje rozwiązania znacznie zmniejszające koszty utrzymania małych przedsiębiorstw. Generalnie wsparcie polega nastworzeniu młodym przedsiębiorcom warunków do samodzielnego funkcjonowania ich firmy w strefie finansów poprzezdarmowe udostępnienie aplikacji on-line do prowadzenia księgowości internetowej oraz zarządzania sprzedażą firmy, które w dużej mierze obniżająkoszty związane z obowiązkami przedsiębiorstw wobec Skarbu Państwa. Więcej informacji znajdziecie na: http://www.facebook.com/ProgramAktywizacja. Zachęcam do udziału w programie. Ja skorzystałam i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej gram w totka na LOTTOMANII i dzięki temu mogę sobie pozwolić na jakieś małe czy większe przyjemności w życiu, bo z samej pensji byłoby ciężko coś zorganizować. Zarabiam minimalną krajową, więc to oczywiste. Natomiast dzięki grze jetem w stanie uzbierać sobie nawet na całkiem przyzwoite wakacje za granicą. Za tydzień lecę na Costa Brava, dzięki pieniądzom z wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Wiejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Mozna na trasie inaczej tylko emigracja i jak w tym filmie sczesliwego nowego jorku tam to nawet ojciec corke sprzedawal na sex tacy jestesmy wypracowalismy to sami tym tempieniem samych siebie to mamy podkrecanie norm obnizanie stawek z********anie jak zjeb kto polacy takie same zdanie jest o nas za granica s****wa i smieci wycieraja podloge a szkolnictwo extremalne bo taki byl plan niewolnikow na export po co polske bylo dzielic jak mozn bylo wychodowac za free kilka pokolen niewolnikow brak dzieci w pl obiecajmy 500+ bo sila robocza na export potrzebna mlodych juz brak z czego wladze izraela bedom zyc jak polaczkow braknie najwieksi niewolnicy eurokolchozu zakuwajacy sie sami w kajdany opluwajacy samich siebie tkich idiotow za granica nie ma przyklad mowi sie o polakach ta no tak a turcy malo kto pracuje gorsze robia rzeczy ale tam za 1 stanie 100lub 1000 a polak od swego kop w d**e to my i nasza swiatowa marka zjebolandia dlatego tu polacy urodzeni w australii nie chca przyjechac byla tu rodaczka powiedziala wstyd tu dziecko wyslac co tu porobili z tym narodem i wstydza sie ludzie polskiego pochodzenia urodzeni za granica dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×