Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bereteczka ....

ja juz nie wiem gdzie w polsce mozna godnie zarobic

Polecane posty

Gość SS.?S.S.SS.
TY MASZ IDIOTKO NAPRAWDE POJECIE O ZAROBKACH W BANKU? NAJPIERW SIE ZORINTUJ 7000 TO ZARABIA DYREKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''A jak myślisz - dlaczego oni są kierownikami i dyrektorami? Czy nie jest tak, że coś musieli zrobić, wykonać jakąś pracę, zdobyć kwalifikacje itd, by nimi zostać i mieć te przywileje?'' tak, jasne .POznajomosci dostali. teraz siedza na cieplych stolkach bo nie chce sie na emeryturke odejsc. glupoty pierdolisz. twoim zdaniem tylko prezes moze normalnie zyc. taki szarak co ulice sprzata to juz nie !!! popierdoliło cie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menel z ławeczki
kasiorek ? ty wal się z twoimi piramidami naciągaczu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skskkslslslslsls
Jasne tylko ciekawe an czym ja sie dorobie by mnei bylos tac na zus skoro nie moge wyzyc z tego co mam teraz i nei mama nic odlozone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skskkslslslslsls
wlasnie zwykly czlowiek ktory pracuje powinien zarobic na godziwe zycie nie na beznadzijne zycie , kiedys moi rodzice zyi godnie z jednej pensji a teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menel z ławeczki
no tego tutaj raczej nikt ci nie powie . A myślałeś kiedyś po co ci to coś co nosisz na karku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menel z ławeczki
Kiedyś tak było ALE TO SE NE VRATI Więc twoje pobożne życzenia i lamenty na nic się zdadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llsllslslslslslsls
ale co wy tu pitolicie ze ktos ma firme zaklaldac itd nie kazdy sie do tego nadaje , poza tym na zachodzie za najnizsza krajowa mozna zyc godnie u nas nie i o to chozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menel z ławeczki
Tu się zgadzam , nie każdy się nadaje , fakt ! No to co zrobimy ? tak jak w Grecji ? UWAGA ! Kasiorek to oszust i naciągacz do wszelkiej maści piramid !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy, wiemy o kasiorku, że
to piramidowy naciągacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdasjkdjkasjfajsfjasjfjaksjfkj
w normalnych warunkach rozbieżność pomiędzy płacą prezesa a szeregowego pracownika nie jest aż tak rozbieżna, w polsce srednia krajowa jest dlatego taka, bo podciagaja ja zarabiajacy milion na miescia a takich co zarabia ponizej 50% sredniej krajowej jest 18,5%zatrdunionych 50-75% - 25,1% zatrudnionych21,8% zarabia 75-100% sredniej krajowej swietny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
niestety dawno "porządnej" wojny nie było i świat się przeludnił . technika tak się rozwinęła ,że coraz mniej ludzi będzie miało pracę. teraz jeszcze żyją wasi rodzice, którzy pracują albo są na emeryturze. pomyślcie co będzie za kilka , kilkanaście lat,gdy powymierają? wtedy będzie powszechny dramat, bo ludzie przedsiębiorczy,których jest stosunkowo niewielu, nie będzie chciało was ani zatrudnić,ani wziąć na utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
"wlasnie zwykly czlowiek ktory pracuje powinien zarobic na godziwe zycie nie na beznadzijne zycie , kiedys moi rodzice zyi godnie z jednej pensji a teraz???" a na czym ta godność z jednej pensji polegała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
ja mam doświadczenie i jakoś pracy nie ma, a ta co jest nastawiona jest na wyzysk w Polsce nie da sie godnie zarobić na niższych i średnich stanowiskach nawet nie ma co myśleć o założeniu rodziny w krajach europy zachodniej za najniższą krajową spokojnie wynajmiesz kawalerkę i sam sie utrzymasz, tam również osoba po studiach dostaje odrazu większą stawkę nie ważne czy ma czy nie ma doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagakasiorek uwaga
kasiorek wie jak mamy pomnozyć majątek, wpłacić jemu na piramidę, nie ma jeleni tutaj frajerze, żeś długów narobił to teraz zjedz ten bigos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneci...
uczciwy sie w tym kraju nie dorobi. tylko ci co kradną to mają te 3 tysiące i weicej na reke, taka jest prawda. a dyrektorzy i prezesi to wiadomo, ze to lenie smierdzace pierdzace w stolek i za to dostają kupe kasy, a posadke dostali po znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneci...
smiac mi sie chce jak ktos pisze ze bogaci ludzie sie dorobili wlasna praca :O nie wlasna praca ale cwaniactwem i zlodziejstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
u nas każdy pracodawca patrzy tylko żeby zapłacić jak najmniej i pracowała ponad siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
w tych czasach rynek jest przesycony nawet nie ma czego zakładać jeżeli chodzi o firmę, albo trzeba mieć ogromne środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta300
"Kasiorek" i "joj" to normalni ludzie. A cała reszta tu to pasożyty, mohery pisowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
akurat ja pracuje za granicą i teraz przyjechałem na 2 miesiące, ale widze że tutaj nawet nie ma co tracić czasu pracuje na zachodzie i tam stać mnie na wszystko, a zarabiam minimalną w danym kraju pensje, a w ten kraj nei mam zamiaru inwestować ani złotówki, mam doświadczenie jako kierownik i jako przedstawiciel do tego ma wyższe wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości i nie uważam sie za jełopa prezencje też mam jako taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezrobotny_25 skończ dyskusje z tym frajerem -Kasiorek2010 to naciągasz i oszust. zarz cie w jakaś piramidkę wkręci. wiem o czym mówisz. pracujesz i stać cie na wiele. do polski nie mam zamiaru wracać. lubię mieć pełny żołądek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
cała polska jest sprzedana nie ma praktycznie żadnej naszej firmy podatki mamy z kosmosu na wszystko unia dodatkowo narzuca nam akcyze czy podatki niewspółmierne do naszych dochodów, nasza gospodarka trzyma sie jedynie dlatego, że wielu ludzi co siedzi za granicą przesyła i wydaje pieniądze tutaj kupując mieszkania czy budując domy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
dodam, że pracując za granicą za dniówkę stać mnie na 100 litrów paliwa, a w polsce na ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
najlepsze jest to, że u nas za takie grosze jak 1200-1500 trzeba robić z siebie jełopa jakieś struktury, tabelki, wyniki np. telemarketerzy muszą mieć 30% skuteczności sprzedawania, a osoba sprzedająca raty musi mieć 40 skuteczności we wciskaniu ubezpieczenia do niego wiem to z autopsji od znajomych i wcale nie wymyślam, a zarobki ? około 1200 + jakaś premia, której zwykle nie ma, a jak jest wynosi 300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×