Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bereteczka ....

ja juz nie wiem gdzie w polsce mozna godnie zarobic

Polecane posty

Gość Menel z ławeczki
//bruneci... uczciwy sie w tym kraju nie dorobi. tylko ci co kradną to mają te 3 tysiące i weicej na reke,// Ale co kradną ?, gdzie kradną ? Sąsiadowi gacie ze sznurka ?, batonik w supermarkecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Ja ? To może mnie oświeć , powiedz co można kraść i gdzie aby się dorobić ! więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
oj kolego mało wiesz co można kraść otóż odpowiem ci - wszystko co ma jakąkolwiek wartość i nie licz, że tu ci ktoś odpowie na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polsce to się
w ciagu dnia zarabia mniej niz wynosi wartosc paliwa ktora trzeba zaplacic zeby dojechac i wrocic z roboty, to samo z biletami, pieniedzmi sraja a daja 6zl/h ludzie jak macie troche pomyslunku to uciekajcie z tego kraju, powstanie rynek pracownika to albo padna albo zatrudnia chinczykow, bo jak jest rynek pracodawcy to maja nas za niewolnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce to się w ciagu dnia zarabia mniej niz wynosi wartosc paliwa ktora trzeba zaplacic zeby dojechac i wrocic z roboty, to samo z biletami, pieniedzmi sraja a daja 6zl/h ludzie jak macie troche pomyslunku to uciekajcie z tego kraju, powstanie rynek pracownika to albo padna albo zatrudnia chinczykow, bo jak jest rynek pracodawcy to maja nas za niewolnikow. UCIEKŁAM !!! tak jak mowie lubię mieć pełny żołądek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
No tak :), ja znam pewną starszą panią, która kradnie kwiaty z cmentarza a później przy bramie je próbuje /promocyjnie sprzedać/ , znam kilku kierowców co to kradną paliwo z firmowych samochodów lejąc do własnego auta . Ale jakoś nie zauważyłem aby dzięki temu się dorobili !!! Więc co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
to samo tylko na większą skale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Korupcja mówicie ? Jasne ! zgadzam się ! Ale odpowiedzcie sobie sami , nie wymagam odpowiedzi , kto z was będąc urzędasem , odmówił by przyjęcia mniejszej czy większej łapówki w zamian za jakąś przysługę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polsce to się
Quis leget haec? I miałas racje. menel z laweczki jakbys widzial jakie waly robia nowobogaccy, co to sie w pare lat wzbogacili na podatkach chocby...kumpel sie teraz z takim sadzi, pojechali go w dupe bez wazeliny, to i on ich pojechal urzedem skarbowym, ale o szczegolach to nie jestem taki glupi zeby pisac, przypadek pierwszy z brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
w polsce to się w ciagu dnia zarabia mniej niz wynosi wartosc paliwa ktora trzeba zaplacic zeby dojechac i wrocic z roboty, to samo z biletami, pieniedzmi sraja a daja 6zl/h ludzie jak macie troche pomyslunku to uciekajcie z tego kraju, powstanie rynek pracownika to albo padna albo zatrudnia chinczykow, bo jak jest rynek pracodawcy to maja nas za niewolnikow rozejrzyj się człowieku w koło siebie. czy nie widzisz jak wielu Polaków żyje w dostatku. pracują, cieszą się z efektów swojej pracy. powiem ci,że tym ludziom pasuje by tacy jak ty wyjechali z tego kraju. więc wyjeżdżaj,zabieraj ze sobą jak najwięcej tych równie pokrzywdzonych przez los. żyjcie sobie szczęśliwie na koszt innego kraju. waszym rodzinom i nam wszystkim będzie lepiej i taniej bez was. a z Chińczykami dobry pomysł,zwłaszcza,że rynek pracowników skończył się i nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
//Quis leget haec? w polsce nie masz do czego wlac paliwo // Tak ? to powiedz więc jakim to cudem w każdej prawie rodzinie jest co najmniej dwa samochody ?No fakt ! nie nówki , ale poloneza to już raczej trudno znaleźć . Praktycznie każdy 18 latek ma swój samochód ! Nakradł ? To wszyscy kradną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochod--- chyba stary rupiec. litosci. do pracy musza dojechac i na tym konczy sie ich jazda. 18- latek - pewnie ma dzianych rodzicow albo dziadzius z babcia wnusiowi w dupke pakuja. znam takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Quis leget haec? I miałas racje. menel z laweczki jakbys widzial jakie waly robia nowobogaccy, co to sie w pare lat wzbogacili na podatkach No cóż , już widzę z jakim zapałem ty płaciłabyś podatki ? Gdybyś miała od czego rzecz jasna . Jak się daje to każdy i na całym świecie stara się unikać podatków ! To normalne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joj dobrze ze nie musze mijac na ulicy takich frajerow jak ty ehhh jaka ulga. teraz pozdrawiam środkowym palcem niektórych frajerów na tym forum. ale muszę już uciekać. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polsce to się
menel z laweczki tu bys sie zdziwil, jechalem z Norwegiem bez biletu, wysiedlismy, on kupił, przetargal je i wurzycił do kosza, ma narzeczona Polke - caly czas ukrywaja ze dawala w Polsce korki bez podatki przed jego rodzicami, w normalnych krajach placi sie podatki bo cos sie z tych podatkow ma, nie sa przejadane przez aparat administracyjno-urzedniczy. joj z panem wyznawca polskiego "kapitalizmu" nie mam zamiaru dyskutowac, jak sie ma klapki na oczach i widzi tylko bogate wille swojej dzielnicy to coz mozna wiedziec o swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Quis leget haec? samochod--- chyba stary rupiec. litosci. do pracy musza dojechac i na tym konczy sie ich jazda. 18- latek - pewnie ma dzianych rodzicow albo dziadzius z babcia wnusiowi w dupke pakuja. znam takich. No mówię że z reguły nie nówka , ale rozejrzyj się po ulicy . Rupieci u nas już prawie nie ma !!! a ceny aut lecą na pysk !!! Osobiści znam małolatów którzy zamiast biadolić jak wy , po miesiącu pracy gdzieś na budowie kupują samodzielnie coś do jazdy . I bez babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w Polsce
i za dniówkę mam 50litrów benzyny. Nie jest źle!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
powiem szczerze jak to zawsze menel JA TEŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w Polsce
no, przynajmniej jeden nie narzekający, można znaleźć porządną pracę i da radę wyrzyć w tym kraju, choć fakt są miejsca gdzie jest trochę łatwiej i są takie gdzie jest bardzo cięzko. Trzeba się przeprowadzać. Ja mam 30 lat, a mieszkaem już w 4 miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze kilka dni temu na tym forum była mowa o zarobkach i srednio zaczynały sie od 3tyś dochodziły do 20 ryś a gdzie dziś się te osoby podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w Polsce
nie wiem, nie czytałem. :-) 20tys. to nie zarabiam, dużo mi do tego brakuje, ale 3 tys. to też nie. Wiadomo każdy chciałby mieć więcej, ale generalnie jestem zadowolony. Na jesień i tak pójdę po podwyżkę. Może szef da 1tys. więcej. TAKI MAM CEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Ja pracuje w Szwecji ale Ameryki tu tez nie ma...osoba samotna tez sie szybko nie dorobi , druga sprawa to bardzo ciezko znalezc prace zaraz po przyjezdzie ,mi zajelo tgo 5 lat by znalezc wreszcie prace zgodna z moimi kwalifikacjami ,po przyjezdzie bez znajomosci jezyka ,doswiadczenia w Szwecji i referencji (ktore sa wazniejsze tu od wyksztalcenia ) mozna co najwyzej wskoczyc na mopa... i to na czarno bez prawa do ubezpieczenia , wiec nie zachwalajcie tak tej Szwecji bo potem ludzie maja takie wyobrazenie ze tu jest latwo ,moze i lzej sie zyje jak dwie osoby maja stala prace , ale o taka ciezko ,najlatwiej znalezc zatrudnienie na zastepstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
"z panem wyznawca polskiego "kapitalizmu" nie mam zamiaru dyskutowac, jak sie ma klapki na oczach i widzi tylko bogate wille swojej dzielnicy to coz mozna wiedziec o swiecie " jestem dziewczynką mieszkam w powiatowym mieście więc trudno nie widzieć wszystkiego, a zwłaszcza biedy. wychodzę z założenia,że jak kto sobie pościeli,tak się wyśpi. niestety wielu ludziom nie chce się wysilić,douczyć,poszukać lepszej pracy, pójść na swoje itp, by poprawić swój byt. chętnych na tworzenia miejsc pracy coraz mniej,bo koszty pracy,koszty utrzymania firmy coraz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję w Polsce
no to fakt w Szwecji, Ameryki nie ma. Raczej sama Szwecja. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klop klop
WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA a jak juz jestes to to samo gowno co w polsce,bieda dzisiaj jest wszedzie,my wyjezdzamy do UK,D a oni do kanady lub emiraty arabskie .i tak sie wszystko kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
A ja tam żadnym angolom, szkopom, czy innym kibli czyścic nie zamierzam ! Jak będzie gorzej , to puszki zbierać się będzie ! Ale na swoim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe 79
aż wierzyć się nie chce,że w Polsce dalej można spotkać ludzi wygłaszających tak głupie opinie...piramidy finansowe? to nielegalne i od dłuższego już czasu nie ma u nas takich firm. To co nazywasz piramidami to marketing bezpośredni. Polecam poczytać trochę na ten temat zanim zacznie się wypisywać takie rzeczy i oskarżać ludzi. Ja tez tak zarabiam, i wiecie co? niektórzy z Was za rok czy dwa dalej będą pisać na tym forum jak tu zarobić zamiast wziąć się za siebie i coś zrobić. Dalej Wasze pensje będą na poziomie średniej krajowej ( oby ) i dalej będziecie pracować na kogoś zamiast na siebie. W większości krajów europejskich czy w Stanach prawie wszyscy zarabiają lub dorabiają w ten sposób, tylko w Polsce jest jeszcze takie zacofanie. "jeśli chcesz w życiu coś osiągnąć to pracuj mądrze a nie ciężko" www.maybeperfume.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×