Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelka166 biedronka

szampony do mycia włosów,po których nie swędzi głowa

Polecane posty

Gość marcelka166 biedronka

Dziewczyny jakich używacie szamponów? I czy którąś z was też po nich swędzi głowa.Uprzedzając głupie wpisy wrednych osób nadmieniam,że wszy nie mam,bo jestem osobą czystą i dbającą o siebie.Podajcie może nazwy szamponów,które jak najmniej uczulają.Będę wam wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korontyna
może NIVEA,PALMOLIVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wygląda moje miasto
stosuję szampon bobini taki dla dzieci ;) delikatny i chyba z mniejeszą ilością środków uczulających -nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tragedieeee
a ja akurat po szamponach Nivei mam lupiez zawsze;/ balsamy i kremy dobre sa dla mnie, ale szamponu na pewno nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_an
Idź do dermatologa, bo jak tyle szamponów przetestowałaś i dalej to samo to nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka166 biedronka
dzieki za dermatologa - już byłam nic nie pomógł,orzekł,że jestem alergiczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie swedzi skóra głowy po najtańszych, polskich szamponach typu: rumiankowy,brzozowy.Czasem udaje się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy że na jeden dzień
polecam johnson&johnson rumiankowy lub inny - teraz mam zielony do długich splątanych włosów dzieciecych. szampon propolisowy - mimo naturalnych składników - świetnie sie pieni i łagodzi podrażnienia szampon ziołowy - jak pisała Amita - najzwyklejszy, dobre sa z Polleny Ewy (przez net nawet tanio wychodzą) http://www.sklep.pollenaewa.com.pl/Produkty,show,products,application,173 tu są te naturalne w litrowych butelkach http://www.sklep.pollenaewa.com.pl/Produkty,application,193,show,products/Szampony_1000_ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier przeciwłupieżowy 2w1
mam ten sam problem, a jak znajde jakiś szampon nieuczulający to go nie wiadomo czemu wycofuja ze sprzedaży lub zmieniaja recepturę, pecha mam. teraz stosuje ten kilka miesiecy i jest na razie ok, po innych po kilku dniach miałam pełno takich plackowatych strupów na glowie, a stosowałam wiele, dziecięcych, zwykłych, ziołowych,oilatum soft, h&s, i wiele innych. mam nadzieje ze garniera mi nie beda ulepszać. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgeykg
Też niestety mam ten sam problem: Mi pomagały takie szampony jak: Ziaja Biosulfo Dziecięcy Bambi i najlepszy Barwa z czarną rzepą taki zielony do włosów z łupieżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam tego rodzaju przykre dolegliwości,do momentu aż w sklepie zielarskim kupiłam szampon "Złoty rój" jest super,no może nie tani , u mnie w tym sklepie kosztuje 16,50 ale jest wart swojej ceny http://www.mak24.pl/0,19,wlosy-i-skora.htm Poza tym 1 x w tygodniu robię sobie "maseczkę" na włosy.1 małe opakowanie oleju rycynowego,1 żółtko i kilka kropli soku z cytryny,dobrze mieszam i pędzlem do farbowania włosów nakładam na włosy i wcieram w skórę głowy.Zakładam woreczek foliowy i owijam głowę ciepłym ręcznikiem i tak trzymam kilka godzin.Następnie głowę myję 2 razy.Co jakiś czas piję też (z przerwami) herbatkę pokrzywową.Moje problemy ze swędzącą głową i łupieżem skończyły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci ktos wyzej
ja tez mam taki problem ze swedzaca glowa. J auzywam szamponu head&shoulders do wrazliwej skory glowy i problem sniknal. A wczesniej to sie non stop drapalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły mężczyzna/////
Ja od wielu lat myje włosy w szarym mydle i płuczę (ostatnie płukanie) wodą z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Mnie po żadnym nie swędzi (poza jakimiś tanimi wynalazkami "no-name"). Musisz być alergikiem w takim razie. Idź do apteki i kup szampon dla skóry wrażliwej (z emolientem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
no mnie nie sweędzi po zadnym szamponie, moze jestes uczulona na cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willow28
uwielbiam szampony evy natury- z brzoza i do wlosow z tendencja do lupiezu-z trikenolem Klarowne,delikatne szampony Wlosy sa wzmocnione a skora juz nie swedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka soczystaa
hedenszołdels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchaglowa
mam ten sam problem, wiem, ze dobrze płukac włosy z wodą z octem jabłkowym i mam zamiar go zakupic. Ps. zastanawiam sie nad szamponem emolium. Obecnie mam hippa i dalej glowa swedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
eryAnka, won spamerko, niedobrze się robi, cały dzień tylko twój spam widać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchaglowa
hej dzis umylam wlosy jak zwykle szamponem hipp, ale na zakonczenie mycia wlozylam glowe do miski z chloda woda do ktorej dodalam sok z cytryny ( na 1,5 litra wody sok z pol cytryny). Potrzymalam w niej glowe ok2 minut i jak na razie nie swedzi !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Jeżeli swędzi głowa to znaczy, że szampon nie dba właściwie o ph skóry. W moim przypadku pomógł Pirolam, który pomógł mi pozbyć się tego problemu i łupieżu przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Jeżeli swędzi głowa to znaczy, że szampon nie dba właściwie o ph skóry. W moim przypadku pomógł Pirolam, który pomógł mi pozbyć się tego problemu i łupieżu przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
veryAnka, ale też zaszkodził ci, spamerstwo ci się po nim włączyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eol21
Najlepiej stosować szampony oparte na naturalnych ziółkach :-) ja lubię z pokrzywą od evy natury. Nie swędzi mnie głowa, a pokrzywa jest dobra na włosy przetłuszczające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładny,ciepły sweter
Ja myję głowę w żółtku,spłukuję wodą z sokiem cytryny,następnie wcieram w głowę na 60 min. kilka łyżek oleju rycynowego zmieszanego z żółtkiem i sokiem z cebuli,odkąd tak robię włosy mam miękkie,błyszczące,głowa mnie swędzi i nie mam łupieżu,co kiedyś było moją zmorą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×