Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlaudiaM.

Proszę o opinie -stara kamienna ściana

Polecane posty

Gość KlaudiaM.

Kupiłam stary dom, znajduje się w nim kamienna ściana, czym i jakim kolorem najlepiej ją pomalować? Dodam, że dom mam umeblowany antykami. http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2783074,2,1,SCIANA-W-JADALNI.html Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senika
Taka ściana kojarzy mi się z robakami wszelakiej masci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaM.
Gwarantuje, że z mojej ściany nie wychodzą żadne robaczki;) Na własną rękę pomalowałam fugi/szczeliny między kamieniem na popielato i zdarzało mi się wyjechac za linię...czasami nawet bardzo. I nie wygląda to zachęcająco. Dlatego zastanawiam się nad pomalowaniem całej ściany łącznie z fugami na jeden kolor, co wy na to? Może farbą fasadową...a może jakąś inną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka kamienna ściana w mieszkaniu może sprawiać bardzo fajne wrażenie- w zalezności jak ją zagospodarujesz. Jeśli reszta mieszkania będzie zrobiona w fajnym klimacie to taka ściana może być świetnym akcentem, widziałam nie raz takie aranżacje i większość z nich była tak fajnie przemyślana, że sprawiało to bardzo oryginalne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfffin
jest taki preparat DELFIN jest przezroczysty i nic sie nie bedzie wykruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Ja bym jej nie malowała bo wygląda świetnie. Ewentualnie można zaimpregnować jakimś bezbarwnym środkiem. Na upartego można pomalować jakimś odcieniem bieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Wszystko fajnie, ale podłoga nie pasuje do całości. Ta terakota wygląda jak za PRL-u. Lepiej byłoby dać dechy, klepkę, duże panele imitujące dechy, albo ładniejszą terakotę (dużo większe płytki, imitujące kamień a nie gładkie i nie w rudym kolorze, tylko bardziej naturalnym zbliżonym do koloru ściany). Tą obecna podłogę bym zbiła bez mrugnięcia okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
I nie rób wykończenia na ścianie z terakoty, tylko kup jakieś eleganckie listwy (np. białe wysokie na 12-15 cm, stylizowane). To obecne jest bardzo nieatrakcyjne (jak w łazience).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę tylko na orange
urszulje , masz rację, też bym tak zrobiła. Wyeksponowałabym te ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×