Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miloszekk321

sprzedam za odstępne działający sklep zoologiczny w ŁODZI

Polecane posty

Witam Z powodu wyjazdu za granice sprzedam za odstepne sklep zoologiczny z karmami i akcesoriami dla zwierząt w Łodzi sklep jest w dobrym punkcie przy przystanku komunikacji miejskiej na jednej z glownych ulic w miescie sklep dziala od 2005 roku ma stalych klientow w sklad sklepu wchodzi towar za okolo 12 tys zl wyposazenie i odstepne za lokal sprzet elektroniczny lokal jest 35 metrow z bardzo niskim jak na lodz czynszem co jest dodatkowym aututem ze sklepu na reke mozna wyciagnac 3 tys zl miesiecznie minimum. jesli myslisz o otwieraniu wlasnego sklepu to jest to idealna oferta na poczatek pokaze nowemu nabywcy co i jak ja musze wyjechac do anglii i nie mam komu zostawic a szkoda mi zamknac bo jest masa towaru no i klienci ktorych kilka lat sobie wyrabialem w najblizszej okolicy nie ma takiego sklepu co tez jest wazne bo nie ma zbednej konkurencji oraz nie ma zadnych marketow w poblizu. Osoby zainteresowane i zdecydowane prosze o telefon 791 666 443 lub mail marmoore@wp.pl Gorąco zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialem dodac ze odstepne jakie mnie interesuje to ok 2 tys zl do drobnej negocjacji sprawa dosyc pilna bo musze sie do 1 sierpnia z tym sklepem uporac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro==33
sprzedajesz bo sie nie opłaca nie ściemniaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twoja wersja jakby sie nie opłacało 5 lat bym nie siedział i nie prowadził kazdy tylko zazdrościc potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneci...
cwaniak chce sprzedac i ucieka za granice, ciekawe dlaczego??? czyzby jakies problemy z tym sklepem ejdnak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznieeeeeeeeee
czasem zdarzaja sie naprade wypadki losowe i jak rowniez "nuda" - 5 lat ego samego.. wielu zmienia praca co pare lat... ale druga sprawa ze handal w dzisiejszych zasach nie jest juz zbyt dochodowy i zarobki po 3000 wydaja sie lello zawyzone.. chyba ze brutto czyli wtedy niecale 2000 na reke minus koszty czyli de facto cos oko minimalnego 1000 miesiecznie - to by sie zgadzalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komputergirl
znalazl sie naiwniak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamy to naciąganie
kłamie, nikomu nie sprzedał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×