Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxanahixxxx

czy opłaca się pracować za tyle pieniędzy?

Polecane posty

Gość xxxanahixxxx

Zaproponowano mi pracę w Anglii jako opiekunka do dwóch dzieci : 4 lata i 2 lata,dwóch chłopców.Dają 70 funtów tygodniowo wraz z pokojem i wyżywieniem.To wychodzi 1400 zł miesięcznie.Dziennie mam 4 - 5 godzin wolnych,dla siebie.Wstaję o 7.00,kończę o 20.00 ( w tym są zawarte te wolne godziny).Soboty i niedziele też z dziećmi.Mam też trochę ogarniać dom,sprzątac itp. Jeśli o mnie chodzi to mam 19 lat,angielski tylko podstawy,żadnego doświadczenia.Opłaca sie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem nie
daleko od domu, cały dzień w pracy, po 20 to wątpię, żeby Ci się coś chciało robić, weekendy jesteś niewolnikiem, angielskiego nie nauczysz się tak jakbyś gdzieś wychodziła, tu w Polsce koleżanki jako opiekunki zarabiały miesięcznie takie sumy, pracując krócej i parę lat temu, teraz to nie wiem, ale to tylko moja opinia - nie warto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tak na serio
nie oplaca sie,ale na start dobre i to ,ale 7 dn iw pracy za 70 f. to prawdziwy wyzysk. szukalabym innej oferty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneci...
tak oplaca sie, przeciez zarcie i pokoj ma za darmo, czyli 1400 meisiecznie mozesz sobie odlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny_25
to chyba jakiś żart taka suma ? może źle zrozumiałaś i te 70fr to jest dziennie ? przecierz to mniej niż minimalna krajowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxanahixxxx
no nie,to właśnie tygodniowa stawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×