Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie/zaspokojona

Temacik dla baaardzo niegrzecznych chłopców i dziewczynek :>

Polecane posty

Gość laleczkaczaki
jezeli ktos mówi ze to brak szacunku to chyba powinien wybrac sie to kościoła a nie do łózka gdzie podczas sexy mozliwe jest wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaczaki
a jak tam zabaweczki macie jakies i co uzywacie? ja mam zajebiste wibratory uwielbiam szczególnie ten w kształcie motylka z penisem mmmmmmm pełna satysfakcja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaczaki
ja ostatnio powiedziałam mojemu że chyba kupimy sobie do łóżka drugiego faceta z penisem:), temu sztucznemu bede obciagała a mój będzie mnie brał od tyłu moze bedzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaczaki
generalnie uwielbiam super bielizne koronkowa czy same paski, bardzo podobaja mi sie buty takie jak maja laski tańczące na rułach i chciałam sobie kupic ale mój powiedzial ze nie zabardzo mu sie podobaja ale mysle ze jak dobiore odpowiednie zeczy to może mu sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaczaki
a masz jakies zabawki dla twojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtyczke ale wybratorem masuje to mu sie podoba chce zamówic masażer prostatay slyszalam ze fajne chcialabym tanczyc na rurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaczaki
masażer prostaty powiem szczerze że nawet nie wiedziałam jak to dziala z tego co widze teraz w google to fajne, kurcze moze kupie dla mojego mysle ze mu sie spodoba serio, a co do rury powiem szczerze że zawsze chciałam tańczyc na róże nawet czasami na dyskotece sie zapominałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ndzieje ze kiedys taka mi zainstaluje w sypialni i bd mu tanczyc:) a co do zabawek to wybór spory tylko próbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaczaki
a robiłas mu juz striptiz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ale sie zasiedzialam myszeuciekac ja zawsze pod tym nikiem fajnie sie rozmawiało:)dzieki wielkie jak cos mój email cukrowakostka@onet.pl do nastepnego pisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaczaki
nie ma problemu do nastepnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaczaki
fajnie sie gawedziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ja marze o dwoch dziewczynach, nawet niekoniecznie bi :-). W sumie to sa marzenia dosc moze i wygorowane - ale naprawde chcialbym znalezc takie dziewczeta (tylko nie piszcie o prost.... bo co innego gdy udaja w lozku, czy lubia byc tak nazywane - choc jestem spokojnym facetem, to dlaczego by nie urozmaicic tak zabawy :-), ale tak placenie jak za usluge to malo zabawne ). Moglbym potem piescic je godzinami z radosci :-). Czy to po szyji, za uszkiem czy wdolnych partiach ciala :-) ,,, Baa - pewnie nawet gdyby zechcialy stanalbym na glowie i zorganizowal gangbang z 10 lub wiecej facetami :-). Moze kiedys, ktoras z Was zglosi sie jako chetna na moj email (latwo znalez, ale podam jeszcze raz :-) nrepeb@o2.pl) i spotkamy sie w realu... Oczywiscie najpierw w celu wzrokowego sprawdzenia czy jestesmy dla siebie atrakcyjni fizycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke7171
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jakości ludzkiej spermy, wejdź koniecznie na stronę http://seksbaza.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i temacik się rozkręcił..dziewczynki podrzuciły temat zabawek..ja też mam kilka choć faceci czasem twierdzą że nie tolerują takich, bo to osłabia ich męskość :( cokolwiek mają na myśli nie zgadzam się z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat. Chciałbym zerżnąć niezapokojona i cukrową kostkę na raz. W jedną dziurkę kutasem a w 2 dużym wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
cukrowa kostka:) a miałaś już takie doświadczenia Z DZIEWCZYNAMI?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×