Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie/zaspokojona

Temacik dla baaardzo niegrzecznych chłopców i dziewczynek :>

Polecane posty

Gość igtam
TO JAK MASZ KOLEŻANKĘ TO CHYBA Z FACETAMI NIE MASZ ŻADNEGO PROBLEMU? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
To może poszukaj 2-go faceta do 3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falia
niesamowitą sprawą jest kochać się w obecności też kochającej się drugiej pary. Raz mi się takie coś zdarzyło, wspominam jako niesamowite przeżycie i chętnie bym powtórzyła. Ale tamto było przypadkowo i po mocnym popiciu. Najpierw dyskretne ale coraz śmielsze pieszczoty, w końcu siadłyśmy naszym panom na kolana podciągając nieco sukienki. Jak poczułam wbijającego się kutasa zamknęłam oczy i puściły hamulce. Najpierw cycki potem na bok poszły wszystkie ciuchy. W końcu siedzieliśmy (obie pary) naprzeciw siebie na fotelach, całkiem nadzy, z rozkraczonymi nogami tak że nawzajem widzieliśmy piczki z wbitymi kutasami i cycki podskakujące przy każdym pchnięciu. Żadnego dotykania ale komentarze a właściwie rady/ polecenia co zrobić. Potem rozjazd każda para w swoją stronę ale był super, super i jeszcze raz super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks na dwie pary, to musiało być fajne przeżycie. A ja z kobieta bym chyba nie mogła, to mnie totalnie omiesmiela choć kto wie, gdybym znalazła się w jakiejś tam sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys myslalam ze bym nie mogla ale zmienilam zdanie kobieta wie czego chce a przez to ja dobrze zrobić innej zaczelam od zwylkego pocalunku (no moze nie taki zwykły) a teraz chce wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale do tego musisz mieć zaufaną koleżankę, nie jakąś przypadkową. Wiadomo. Każde opory da się pewnie przełamać. Ja zostanę przy facetach narazie. Jaki gorset fajny widziałam taki komplecik chyba sobie zamówie :P znajdę zaraz zdjęcie to wkleje. Ma fajne wcięcia.. :> zwołuje resztę do wypowiadania się o swoich pragnieniach, fascynacjach lub doświadczeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falia
fajna zabawa z kobietą jest jak ma to formę pokazu i rozgrzewki przy facecie swoim i jej. Zaczyna się jako niewinne całuski (faceci namawiają: idziemy już spać musicie się wiec czule pożegnać - nie będziecie się widzieć aż do rana), potem jeszcze konieczność nakremowania przed snem, okazuje się że nie twarzy a biustu, na początek na boku, dyskretnie ale może rozwinąć się do propozycji wypróbowania nowego żelu intymnego aplikowanego nawzajem jedna drugiej. Niekoniecznie w obecności facetów ale np. w sąsiednim otwartym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha a propo gorsetu bylam z moim panem na zakupach patrze wisi fajny gorsecik a i mojemu sie spodobał wiec lapie wieszaczek i razem do przymierzalni a tam kolejka jak huj jak juz w konciu mooja kolej wchodzimy razem, a ze byl zapinany na hawtki to troche w srodku posiedzielismy miny ludzi którzy czekali po nas bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falia
ja z najbardziej nawet zaufaną koleżanką nie zdecydowałabym się na żadne zabawy erotyczne. Jedyną możliwością (dla mnie przynajmniej) do podjęcia takich zabaw jest osoba (a właściwie para) poznana przypadkowo, na wyjeździe. Zero kontaktów później, zero zobowiązań, krępujących sytuacji później. 2-3 dni znajomości, sympatyczny kulturalny kontakt i oczywiście ekstra czystość. Winko, hotel, apartament, nocny relaks po jakiejś imprezie, tv lub wideo o zabarwieniu erotycznym i może wiele ciekawego się wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falia ale nie wiesz na kogo trafisz. A każdy kiedyś ułoży sobie życie i spotkanie tej osoby np nowo przyjęta dziewczyna w firmie było by lekko mówiąc dla mnie stresujace. :| ludzie są złośliwi i nie potrafią trzymać gęby na kłódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z przyjaciółka ale tez nie całkiem przypadkowa ? najlepiej znalesc osobe/pare ktora tez tego chce wtedy obu stronom zalezy na dysrecki a co do reszty hotel itd zgadzam sie calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba go zamówie :D walnieta jestem ostatnio na punkcie takich wdzianek..ciekawe tylko czy się facetowi spodoba całość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym się tylko w tych szpilkach nie wyjebała :D ogólnie nie przepadam za wysokimi butami..no ale trzeba się poświęcić jak ma się to metr sześćdziesiąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura z nas zadrwiła :D kurcze a gdzie są faceci..same zostałysmy na topicu..jak potrzeba to ich nie ma..a ja bym chętnie poczytala opinie o stroju.. A tak na marginesie fajnie powinien ten strój kontrastować z moimi włoskami na głowie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkk
Mi też się coś podobnego przydarzyło. Spodobało się i raz w miesiącu robimy specjalny wypad do jakiś rozrywkowych miejsc żeby zaaranżować taką zabawę. Udaje się mniej więcej raz na 3-5 razów. Jest świeżość sytuacji, osób, zaskakujące rozwiązania. W końcu nie wszystko można zaplanować i przewidzieć. Zdecydowanie unikamy interakcji pomiędzy parami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkk
biżuteria na sutki jest ekstra. Można założyć nawet bez przekłuwania - szczególnie do sypialni ozdoby z uchwytem obciskającym sutek. np. delikatne dzwoneczki na łańcuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×