Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOMINO CAFE

łóżeczko z szufladą czy bez?

Polecane posty

Gość DOMINO CAFE

czy ona rzeczywiscie się przydaje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z szufladą jest lepsze zawsze to dodatkowe miejsce na rzeczy dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on i on 0000
Oczywiście że z szufladą.Jest niewiele droższe a naprawdę się przydaje.Moje koleżanki trzymają tam pampersy, pieluszki i ogólnie kosmetyki dla dziecka.Wszystko masz pod ręką.Ja bym kupiła z szufladą.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 256536156145
przydaje sie, mozna wsadzic tak jak wyzej pieluchy, zapasowe poszewki, ubranka na wyrost, zabawki, co tam sobie życzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja maialm z szuflada i nie p
polecam. W tej szufladzie pod lozkiem tylko kurz sie zbiera. Potem trzeba wszytko wywlac i okrzyzac i myc co tydzin. Dla drugiego dziecka kupuje lozeczko bez szuflady plus komode i szafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to kurz?ja tam trzmam pampersy, zapas nawilżanych chsteczek, jakieś zabawki gabarytowo większe i kurzu nie widzialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snexhjdfgt
Ja miałam szufladę przez nie cały rok. Trzymałam w niej paczki pieluch, zapasowe kosmetyki, zapasową pościel a potem drobne zabawki. Ale zlikwidowałam bo mimo codziennego przecierania dostawał się kurz do środka i drażniło mnie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam sie bardzo szuflada przydała, są tam pieluszki, chusteczki, pościel na zmianę inne gadżety młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko drewniane bez szuflady ok 100 zł + wysyłka http://allegro.pl/lozeczko-drewniane-sosna120x60cm-super-cena-i1697617249.html z szufladą uzywane 180-250 + koszt wysyłki http://allegro.pl/drewex-lozeczko-drewniane-z-szuflada-i1699225959.html z szufladą nowe ok 320 zł + wysyłka http://allegro.pl/lozeczko-drewniane-ewelina-ii-z-szuflada-teak-prom-i1693517438.html wiec ceny nie są nawet podobne niemowiac ze z szuflada nowe to 100 % droższe. ja tez sie zastanawiałam i kupiłam bez szyflady, bo niemowlakowi pościel jest niepotrzeba poduszka róznież, a to przedewszyskim trzyma sie w szufladzie, a kupowanie wszyskiego na zapas ....po co zeby zapełnic szuflade bo jak juz kupiłam i wydałam 350 zł na łóżeczko to nakupie 4 op. pieluch i niech lezą...a potem po zuzyciu 1 op. okaze sie ze dziecko ma odparzenia itp. wolałam kupic komode, zeby pomieściła wszysko dla maluszka ....ubranka, pieluchy, kosmetyki itd, niz schylac sie bez przerwy do szuflady.... ale jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiu wiu
Bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama26
ani z szufladą ani bez - pomyśl nad łóżeczkiem turystycznym, kolorowe, bezpieczne, praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
ja mam z szufladą, ale nie używam jej. Plecy w krzyżu często mnie bolą i ciężko mi się schylać ;) Wygodniej mi było ułożyć wszystko na środkowej półce w szafie. Jeśli ktoś nie ma dużo miejsca w szafach to jak najbardziej polecam, a w innym wypadku nie jest to konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela.19
Zdecydowanie bez. Do przechowywania dziecięcych rzeczy wygodniejsza jest komoda albo szafa, do których nie trzeba się schylać ani kucać, żeby coś wydobyć. Poza tym te szuflady w łóżeczkach przez swoje rozmiary ciężko się wysuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam komentarze nie ktorych osob to mi sie smiac chce.. bo kurz sie zbiera.. a duzo roboty wyjac ta szuflade raz w tygodniu i poprostu zetrzec? chyba i tak sprzatacie w mieszkaniu wiec 5 minut dodatkowej was nie zbawi?? chyba, ze nie sprzatacie. kolejny argument.. bo trzeba sie schylac wole kupic komode...a do ostastaniej szuflady w komodzie nie trzeba sie schylac?? żenada.. we wszystkim ciezko.. najlepiej wszystko pod reka i najlepiej niech sie samo zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A według mnie szuflada się przydaje, a poza tym ważniejszy jest sam materac na którym dziecko śpi. U nas się sprawdził Sensitive ms11 - http://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/ bo chciałam coś ze wzmocnionymi krawędziami bo jak zacznie wstawać żeby było odpowiednie podparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor_sz
Oczywiście, że z szufladą. Pozostaje jednak kwestia czy z pojedynczą czy może jednak podwójną, która z nich lepiej wywiąże się z postawionych przed nimi zadań. Osobiście wybieram podwójne, wydają się bardziej praktyczne, można ciekawiej je wykorzystać z resztą poczytajcie tutaj https://dzieckuniekupisz.pl/2018/09/01/ozka-dla-dzieci-z-pojedyncza-czy-z-podwojna-szuflada/ i zobaczcie zdjęcia fajnych łóżek z szufladami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z szufladą i jestem bardzo zadowolona. Szuflada na prowadnicach, wysuwa się bardzo łatwo. Nie wiem w jaki sposób zbiera Wam się kurz?, przecież ona od góry jest zabudowana. Córka ma aktualnie pół roku, trzymam tam kocyki na zmianę i zapas pieluch. Jak mała będzie starsza, pewnie będę trzymać tam pościel, a jak przerobimy na tapczanik to będzie mogła odkładać tam na noc książeczki czy jakieś swoje skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.02.2017 o 14:10, Gość gość napisał:

jak czytam komentarze nie ktorych osob to mi sie smiac chce.. bo kurz sie zbiera.. a duzo roboty wyjac ta szuflade raz w tygodniu i poprostu zetrzec? chyba i tak sprzatacie w mieszkaniu wiec 5 minut dodatkowej was nie zbawi?? chyba, ze nie sprzatacie. kolejny argument.. bo trzeba sie schylac wole kupic komode...a do ostastaniej szuflady w komodzie nie trzeba sie schylac?? żenada.. we wszystkim ciezko.. najlepiej wszystko pod reka i najlepiej niech sie samo zrobi.

Żenadą to jest twoja krytyczna opinia o innych. U mnie jest dużo kurzu a sprzątam co drugi dzień a następnego jest już pełno,więc nie dziwi mnie to że ktoś pisze ze kurz się zbiera w szufladzie i to przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurz kurz

U mnie też jest dużo kurzu, na gorze ona nie jest zabudowana jak lozeczko jest na najwyzszym poziomie, jak dziecko malutkie. Nie wiem może to zależy od modelu lozeczka, nie mam.pojęcia. ja tam trzymałam takie rzeczy które łatwo zetrzeć z kurzu, ale pościeli dziecka bym tam nie trzymała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też zdecydowaliśmy się na łóżeczko z szufladą. Dodatkowe miejsce na rzeczy dla dziecka, pościel czy takie tam. Oczywiście takie więcej kosztują ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×