Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dojrzała brzoskwinia

czy są tu jacyś mili Panowie

Polecane posty

Myszeńko nie pytaj nawet z czego sie śmał :), kocury już nakarmione więc smiało możesz wychodzic, banda leniuchów... Słoweczko 👄, dochodzisz już w naszym słoneczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwka
hmmmmmmmm...... cierpliwie poczekam na konesera w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko, żadnym intruzem nie jesteś, gdybys się nie miała gdzie skryć to moje worki z pszenicą zawsze są do dyspozycji, koty odgonie, sie nie lękaj... Śliweczko, wiesz juz ze ja jestem amatorem zielonych śliwek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwka
Dobranoc Myszka:) I wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwka
Gwoli wyjaśnienia jestem nie zielona, lecz dojrzała, aczkolwiek z lekka przesuszona śliwka węgierka, nasza rodzima :) A dla ciekawskich - węgierki, to rzadki juz okaz i niezwykle trudno rodzą (drzewa). Potrzebujemy czystego środowiska :O Pa! A... i uwaga na podróby - taaaakiego smaku już nie mają i aromatu rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko czekałem pod drzewem az się odezwiesz i wiesz co, gdzies tak zarzucono mi, że skacze z kwiatka na kwiatek, ale ja tylko toak z owocka na owocek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zmykam spać, bo oczka sie kleja o rzoskwinki od pomidora nie odróznie, a to byłby wtyd, niech sie Twój temat rozwija 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyną brzoskwinką 👄🌻 idź prześpij sie troszku coby jutro Twoja aksamitna skórka kryjąca to co najlepsze była jędrna i cudownie kolorowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwka
tylko z widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajoma K
Pozdrowienia zostawiam dla miłego ...Nie ma go ja jestem i oczywiście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajoma K
Znam Cię i ty równiez mnie znasz , ale nie podpiszę się . Niech będzie to tajemnicą moja . Moze domyslisz się kim jestem ;) Nie ma za co , ja Ciebie pamietam z dobrej strony. Tylko bardzo mało bywasz chyba na Kafeterii ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bede glowkowal ,kombinowal ,faktem jest ze dawno tu nie bylem .Aj te tajemnice moga do grobu faceta doprowadzic ale tak musi byc ,co nie znane bardziej pociaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×