Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PEALA07

ORTOMIX LUBLIN

Polecane posty

Gość PEALA07

witam, czy może ktoś z Was zakładał aparat w Ortomixie w Lublinie? Ostatnio byłam na konsultacji, wszystkie koszty, oba łuki (z przezroczystymi zamkami), wizyty (niezależnie od ich częstotliwości), no całe lecznie oszacowali mi na - 10 tys. Czas leczenia jakieś 18 miesięcy. na pewno pójde na konsultację co najmniej jeszcze w jedno miejsce.. ale może ktoś ma doświadczenia z Ortomixem i kosztami z nim związanymi? dziękuje za odpowiedz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja leczę sie w Orto mix w Lublinie..i powiem ze zadwolony nie jestem..Owszem Pani dr. Walewska jest miła na początku, wszystko dokładnie tłumaczy... ale po podpisaniu umowy na leczenie, (mówie tutaj ozobowiązaniu finansowym ) bańka mydlana prsyka... DR później juz nie ma czasu dla pacjęta, juz nie tłumaczy nic odnośnie planu leczenia , postepów leczenia, samemu trzeba zadawac jej pytania na ktore Dr odpowiada wymijająco.. :/ Chętnie bym zmienił ortodontę , ale jestem zobowiazany leczyc sie uniej ponieważ podpisałem umowę na leczenie..... Podsumowując radzę sie zastanowić i popytac znajomych którzy sie już leczyli ortodontycznie o dobrego specjalistę, a nie ryzykować w ciemno tak jak ja to zrobiłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety również zdecydowanie odradzam ORTOMIX i dr Walawską. Jest bardzo miła osobą, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Na początku długo zastanawiała się, czy potrzebny mi będzie aparat stały czy zdejmowany. Ostatecznie uznała, że należy założyć stały, ale już teraz wiem, że chodziło jej tylko o kasę. Wtedy była bardzo przekonująca, tak, że jej uwierzyłam, a po roku leczenia nie widzę żadnych efektów to raz, STRACIŁAM KILKANASCIE TYSIECY. Gdy przychodzę na wizyte to Pani Dr nawet mnie nie rozpoznaje, nie wie z jakim przypadkiem do niej przychodzę. Mówi, że ładnie prostu ą mi się zęby, a ja wyślę tam zębów nie prostu ę.... Po prostu kpina. Teraz żałuję swojej decyzji ale jestem związana umową, ale radzę każdemu, żeby dobrze się zastanowił przed wyborem lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja doświadczenia też nie są pozytywne jeśli chodzi o to miejsce. Gorzej niż na NFZ. Obsługiwanie kilku osób na raz, opóźnienia itp niestety zdarzają się zbyt często. Są ukryte koszty, o których Pani dr nie wspomina, a nikt kto ma po raz pierwszy aparat nie zapyta np. jak wygląda naprawa usterek, które nie wynikają z naszej winy, skoro za całe leczenie płacone jest od razu. Dobrze, że już mam to z głowy. Warto się kilka razy zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortomix Lublin. Ostatnio byłam zapisana na usunięcie zęba mlecznego u dziecka. Chcialam pozniej rozpocząć leczenie ortodontyczne. Ząb musiał być szybko usunięty gdyż miał dużego ropnia pod spodem. Przyjemna atmosfera ???? Serio ??? A może niekompetencja stomatologa i całkowity brak podejścia do dzieci? zostałam wypuszczona z zębem znieczulonym do połowy i nie zakończonym zabiegiem , bo dziecko zaczęło panikowac a dentystka nie umiala sobie poradzić z tym problemem . Całkowicie odradzam. A na leczenie ortodontyczne wybiorę się do profesjonalistów. Więcej: http://www.edziecko.pl/edziecko/pytanie/dodaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielara
Ja jestem zadowolona, w Ortomix uratowali mi zęba skazanego na wyrwanie przez innego stomatologa. Miła atmosfera, boleć nie bolało tak strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qusia
Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia w Ortomix. Leczyłam tam wadę zgryzu. Wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze i przede wszystkim profesjonalnie, z każdym problemem i pytaniem mogłam się zwrócić do Pani Beaty. Było zaskakująco bezproblemowo, mimo że leczenie trwało długo, ale to było do przewidzenia i Pani doktor mnie o tym informowała. Jestem mega zadowolona i z szerokim uśmiechem o tym piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jest średnio. Wizyta po zdjęciu aparatu to jakaś farsa. Dr nawet nie podeszła, chłopak który tam pracuje(raczej nie ortodonta) poprawił jeden drucik w aparacie retencyjnym i tyle. Jestem załamana. Straciłam mnóstwo czasu i pieniędzy a pewnie i tak za jakiś rok będę się ponownie decydować na aparat żeby poprawić to,czego ona nie umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 3 miesiące po zdjęciu aparatu. Bilans-stracone 2 lata i ponad 10 tysiecy. Pczekiwalam efektu wow,gdyz moja wada nie byla wg dr duza. W trakcie leczenia musialam jej podpowiadac co trzeba zrobić, ktory ząb mi sie nie podoba. Efekt jest średni. Wizyta po zdjęciu aparatu to jakaś farsa. Dr nawet nie podeszła, chłopak który tam pracuje(raczej nie ortodonta) poprawił jeden drucik w aparacie retencyjnym i tyle. Jestem załamana. Straciłam mnóstwo czasu i pieniędzy a pewnie i tak za jakiś rok będę się ponownie decydować na aparat żeby poprawić to,czego ona nie umiała. Niestety takie są konsekwencje przyjmowania pacjentów masowo, na 3 fotelach na raz. Wątpię że dr ma czas zapoznać się z historią leczenia skoro poświęca średnio minutę na każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUBA

Zanim zdecydowałem się na dr Walawską odwiedziłem kilka innych gabinetów;- wydajesz kilka tysięcy złoych, więc chcesz mieć pewność, że dostaniesz to czego oczekujesz; Pani Dr Walawska dokładnie mi wyjaśniła na czym bedzie polegało leczenie i ile orientacyjnie czasu zajmie  leczenie abslutnie potwierdziło, że dr Walawska jest the best; Ja polecam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

DO niczego!!! Nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez szału

Hmm największym plusem są Panie na recepcji, bardzo miłe. Na początku oczywiście wszystko było super, jednak z każdą kolejną wizytą czar pryskał. Zero zainteresowania pacjentem, wymiana gumek i następny. Nie można nawet zwrócić Paniom uwagi, że drut został źle przycięty bo są wielce urażone. Żadnych informacji na temat postępów w trakcie leczenia, dużo dłuższy czas leczenia niż obiecywany i przewidziany w umowie. Po zwróceniu uwagi, Pani dr obiecała omówienie przypadku.  na kolejnej wizycie (minęło pół roku i nic takiego nie nastąpiło). Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była pacjentka

Ja bym tego nie nazwała leczeniem w ogóle... Również jestem załamana po "leczeniu" w Ortomix i szukam specjalisty do poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×