Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korsarz kokosowy

Takie pytanie?

Polecane posty

Gość korsarz kokosowy

znalazlem oferte pracy -sprzedazy na allegro. Tylko tak jakos mi cos nie pasuje. Osoba ta handluje sprzetem RTV, telefony komorkowe itp- jest to nowe, z certyfikatami itd. Ja mialbym tylko wystawiac sporzadzone przez nia aukcje- wszystko mi przesyla mailem, po sprzedazy otrzymuje 15% od sprzedanego towaru,w razie niesprzedania rzeczy-koszty pokrywa ta osoba( koszty wystawienia, prowizje w razie zwrotu rzeczy). Zawierana jest umowa( na podstawie dowodu osobistego). Ja mam byc tylko osoba, ktora jest uczciwa i ma to wystawic. Nie rozumiem jednego, dlaczego ta osoba sama nie moze tego sprzedawac skoro sporzadzila juz caly opis przedmiotu,zdjecia? Czy uwazacie ze to jakas sciema i mozna sie naciac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Ściema i jakiś kant na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsarz kokosowy
tez mi sie tak wydaje. Jakos zbyt pieknie to wszystko wyglada.A szkoda. Mysle,ze ten sprzet moze byc jakis 'kradziony',albo cos.Ja w sumie na oczy tego widzial nie bede,tylko bede mial gotowy opis przeslany i zdjecia,wiadomo,ze napisac mozna wszystko a zdjecia tez odpowiednio zrobic. Szkoda zeby mi konto zblokowali na allegro. Ale osoba ta wymaga abym byl uczciwa osoba i mial zaswiadczenie o niekaralnosci? Tez dziwne,ale moze to dla zmyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsarz kokosowy
kumam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
proste, albo towar jest kradziony, albo... wystawiasz aukcje, koleś zgarnia kasę i nie wysyła towaru. kto dostaje negatywy? kogo włóczą po sądach? ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos kombinuje lewe interesy a nie możesz sam czegoś sprzedawać? a nie robić jak jeleń na innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×