Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

ha i jutro wystąpie w kreacji made in romania... niezmierniem wdzięczna dla dzisiaja czy tam dzisiajki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No widzę nie było mnie pare dni a tu temat aż wre :) No i jak znalazłaś jakichś ciekawych rozmówców na maila czy też na gg Natko? Powiem szczerze przeczytałem jedynie pare stron od ostatniego wpisu bo na prawdę sporo tego tu już się porobiło. Swoją drogą widzę że wiele osób po prostu nie rozuimie po co to wszystko. :) Ja osobiście sądzę po to by każdy dzień wnosił coś nowego, nie był monotonny, po prostu flirt czy opisywane sytuacje w mailach mają służyć pobudzeniu fantazji, kreatywności. By było o czym myśleć przy powrocie do domu i może nawet sprawiły by że życie erotyczne twoje i twojego poartnera było by żywsze intensywniejsze i żywsze. Poza tym człowiek to istota ciekawa z natury chętnie poznaje innych, ich zmartwienia radości, ciekaw jest jakie przygody ich spotykają i pragnie się o tym wszystkim dowiedzieć, pośmiać czy nawet wyobrażać jak samemu by się w takiej sytuacji zareagowało :) Pozdrawiam natk@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy znalazłam .............to czas pokaże, na razie nie ustaję w poszukiwaniach........;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tą determinacja to nie przesadzaj............ąż tak strasznie to mnie nie przypiliło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak aktualny, już odpisałem chwile to trwało bo jednak obowiązki w pracy trzeba wpierw wypełnić ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Panowie..........tylko ciągle czasu brakuje na te romanse;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka to ciężko Ci będzie taki romans pociągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za pytanie? Na jakim chodzie.........w jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Cię w ten grzeczny sposób o urodę i wiek spytał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi sie tak zdaje.............ale widzę że Ty jesteś bardziej czasowa. to może przejmiesz troche mich obowiązków;-) ale tylko obowiązków;-) .........i będziesz pełnić role mojej osobistej sekretarki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no ....takie zakamuflowane pytanie..........nie siedze tu godzinami to niw znam slangu ..........może w odpowiednim stopniu. Pewnie ,że jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa dokładnie to ujeła.:classic_cool:Więc jeśli tak jest ,to poproszę pozywnego mleczka z cycusia.mniaaaaaaaaaam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz ...........chyba coś nie tego z głową;-) ale sie uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi natka ja też z doskoku jestem , więc sekretarka marna by ze mnie była ;-) muszę pilnować mojego tematu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×