Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

Gość Max Omega
Tak to prawda i to sprawia wtedy więcej radości :) Oczywiście nie narzucam się wcale Tobie, ale jestem otwarty na nową znajomość, ze strony płci pięknej. mój priv e-mail, to: domagalla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie..
natk@...niewiem co Ci po głowie chodzi, związki netowe to ułuda, kiedyś flirtowałem z jedna przez neta, po miesiącu nagrała swój głos zadnych zdjeć, żadnych telefonów, nic tylko skyp, nie bawią mnie takie związki jak to nazywasz, bo nie przynosza nic poza rozczarowaniami. Cyber seks mnie nie kreci , chociaz ona miała orgazm w ten sposób. mam ponad 35 lat, a w takich przypadkach jak ten to właściwie chyba bez znaczenia? Bo nie zakładasz nigdy zadnego spotkania więc ważne aby było z kims pogadac. Co do gonienia króliczka jesteś w błędzie, gonić mozna owszem, ale zawsze chce sie go złapac a tutaj jest to nie mozliwe. Jezeli chcesz pogadac o wszystkim możesz napisac, z chęcia moge popisac, ale bez angazowania sie z mojej strony bo to nie mozliwe. Może poprostu potrzebny Ci przyjaciel? Takim moge byc, ale żadnego cyber bzykanka, to nie wchodzi w grę androo10a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Omega
Ja natomiast nie mam nic przeciwko, gdy jest mowa o cyber-sex, czuję się facetem wyzwolonym i nie mam tematów tabu, a cyber-sex, to też dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek kubuś
hej natk@poznamy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek kubuś
napisz facet2666666@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie tak czytam co Wy piszecie i zastanawiam się czy Wy przeczytaliście o co mi chodzi? Szukam kogoś kto będzie potrafił sprawić ,że na chwile zapomne co codzienności ,że będę się mogła uśmiechnać do swoich mysli, no pewnie nie jest to łatwe ....ale jest mozliwe tylko trzeba znajść odpowiednią osobę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek kubuś
natk@ poznajmy się moze to ja jestem tym kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie..
natka..aby pisac o swoich problemach trzeba sie poznac napisz cos na emaila a zobaczysz czy Ci pasuje ta znajomość czy nie, bo deklaracje takie bez gadki to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie pisałam ,ze szukam powiernika , albo kogos ,zeby sie wyzalić , nic z tych rzeczy.........przeciwnie;-) Nie wiem skąd macie takie przeświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TonyJaa
natk@ To nie ten dział, tu jest życie erotyczne, a Ty teraz tylko zgrywasz cnotkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, czasami tez mam wrażenie ,że to bardziej na uczuciowe się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz byc pewny nikogo nie udaję pisze to co mysle ,a że tak czuje no cóż każda kobieta jest inna, i czuje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie..
aa to bez gadania? tylko flirt? A jak jesteś facetem? Z jajami? To co mam Ci pisac "wyliżę Ci cipke?" Chcesz wiezieć jak ktos wyglada,a TY? To nie wazne? To jak mam pisac że Cie podniose jak wazysz przykładowo 140? Chcesz szczerej rady? To Ci pomoge Zacznij grac w grę typu Travian, Grepolis..tam znajdziesz wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantal64
Hej nateczko. Dużo daje miłe słowo i uśmiech przesłany, znów jest pięknie,kolorowo, świat taki kochany. Ja też Ci te słowo daję, uśmiech Ci przesyłam. Zapraszam na priv moj e-mail: krwo@o2.pl Myślę, że najlepszy kontakt i możliwość poznania się będzie pisząc na komunikatorze GG lub Tlen. Ale namiary to już na maiila. Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie..
ta wirtualna kochanka miała męża, tez chciała seksu, byc razem wirtualniem była zazdrosna o real, piardnąc nie mogłem..z kąd u was kobiety taka chęć do wirtualnego swiata? Przeciez to na maksa chore :) Ale kazdy jest inny..szukaj , szukaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantal64>Powiem szczerze ,ze troche Twój meil się żle kojarzy? No zobacz jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zwracam niestety uwage na takie szczegóły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie..
natka a co ty robisz w zyciu? że nawet nazwa maila sie Tobie nie podoba? Chba nie pracujesz w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantal64
Hej Natka Jeśli chodzi ci o login tantal64 to pasuje do mnie. A dlaczego taki login hmmm staram się publicznie tego nie ujawniać, ktoś kto mnie zna bliżej wie. Jeśli chodzi o email krwo@tlen.pl To poprostu pierwsze litery imienia i nazwiska. Acha i napewno nie mam 64 lat hha jak cyfry przy loginie. Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ale Ci się temat rozwinął , nie dziw się ,że Cię nie rozmieją , takiego co zrozumie nie jest łatwo znaleźć, ale da się :-) .Pozdrawiam i miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz nie dość ,że nie rozumieją to jeszcze mi się dostało , nie wiem uważam sie za całkiem normalną kobiete , ale jakoś chyba tu nie znajde zrozumienia , no oprócz Ciebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż masz swoje wymagania a to nie każdemu się podoba , a to , że rozumiem , no rozumiem , bo już jak wiesz to przerobiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,że chyba prędzej tu znajde kochanke , niż kochanka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha Natka nie obiecuj....;-) bo się skuszę ;-) Cześć Zdzichu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×