Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

Arwa Czy Ty widzisz to samo co ja........Panowie a to nie wiem czy to kobieta ma rozkręcać , czy nakręcać kobiete , jest Was to tylu i nikt nawet nie spróbował tylko Arwa? Mnie jakoś poderwać.........nie no wiem chcecie może ,żeby sie tak no na tacy podać........powiem nieskromnie warto sie o mnie troche postarać. Ale teraz to juz obowiązki wzywają. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa natki , potwierdzić muszę warto o nią zawalczyć warzywa no mam cię uczyć czy jak ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uofca wampiruf
a ja tam wiem o co chodzi! warzywa to by chciał, tylko się o mail wstydzi poprosić, żeby na zdesperowanego walikonia nie wyjść :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
z facetami nie jest tak zle;) tylko natk@ szuka wirtualnie a mnie realne sprawy interesują. Ty Arwa tez tylko dziewczyny szukasz:( no chyba ze mnie weźmiesz do 3 kąta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może są tu osoby które by chciały, ale jeszcze nic na temacie nie napisały, pamiętajmy że to powinna być osoba w okolicach wieku Natki, doświadczona i chętna do dłuższej znajomości a nie do przelotnego dwumailowego flirtu. Pozdrawiam Natko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
seba1985 a Ty w jakim wieku jesteś? rocznik 185?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa daj Natusi próbkę talentu tutaj , to może na maila zasłużysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borys a Ty coś ??? , to skrob szybciutko do Natusi o dziewczyna w potrzebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha Borys kiedy nie ma czemu kibicować bo panowie lękliwi tutaj jacyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, może za słabo kusisz? Albo przyciągasz leszczy? Wiesz, żeby duży i silny mięsożerca zapolował potrzebna jest łania a nie zając :-) Nie czytam całości tematu i nie wiem jak jest na prawdę. Taka myśl przyszła mi tylko do głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam bym się zabrał za ten podryw ale zbyt szypko się podniecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka to z całą pewnością łania :-) tylko począkująca na forum i nie wie na ile może sobie pozwolić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kafe z pewnością nie jest miejscem gdzie można to pokazać. Nie jest też dobrym miejscem do polowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest moją prawą ręką.......a jak sie nikt nie znajdzie to zostanie kochanką wirtualną a jak mi sie spodoba to może i realną, koszty za hotel dzileimy po połowie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś , z Tobą zawsze kochana , niestety teraz już znikam bo praca mnie dopadła . Miłego dnia wszystkim a dla Natki buziaczki czułe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ,ze kibicujących jest coraz więcej tylko chłopaki to nie zawody w kisielu, choć może też równie ekscytujące tylko nie wiem jak dla kibiców;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się zastanawiać nad tym czy możnatu znjść takiego faceta jak napisałam na pierwszej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj natk@
NATK@ POPRAW MI SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×