Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

Siostra , z braku laku Natka się na kochankę skusiła hahahaha :-D Androgen , to dalej , porządek zaprowadź ;-) Warzyw , motywy nieistotne , niech ma dziewczyna trochę przyjemności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak szukałam kochanka i w dalszym ciągu jestem nim mocno zainteresowana;-) A od słowa kochanek do kochanka niewielka jest różnica , subtelna tak tylko o pismo jeśli chodzi ,bo w rzaczywistości to juz tłumaczyć nikomu chyba nie musze;-) A ja jednak zdecydowanie bardzej w męskich ramionach chcę się znaleść;-) Pozdrawiam Wszystkich którzy tu dziś zaglądneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa > no widzisz co się ze mną dzieje tak mi porobiłaś w głowie ,że zaczełam z Tobą romansoac , a przecierz nie taki był zamierzony cel. Ale mysle o Tobie ........chyba bardziej niż przyzwoitość nakazuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha a myśl kochana na zdrowie a jak dorwę jakiegoś fajnego to go dla ciebie przytrzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ,że tak tylko trzymaj mocno ,żeby nie uciekł , bo wiesz ,ze z czasem u mnie krucho;-) Ale jak Go juz drwe to nie omieszkam w odpowiedni sposób wykorzystać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa> nie wiem czy się chłop nie sploszy jak tak zacznisz patrzeć , albo jeszcze ....się Mu trójkąta zachce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak z ukrycia kiknę tylko ;-) Lecę kochana bo się spakować muszę , myśl o mnie bo ja o Tobie będę śnić 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wypoczynku, będę myśleć oczywiście, podeślij jakąś fotke z tych wakacji;-) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen > a wiesz ,że mi też coraz bardziej brakuje takiego prawdziwego mężczyzny może być nawet brutal;-) a co jak szalec to szaleć Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywa> ale chyba każda kobieta a zwłaszcza szukającafaceta oczekuje zainteresowania;-) to chyba nic dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co chcesz mi
wejsc do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz wygodny materac? Koniecznie kieszonkowy z wykonczeniem silikonowym do tego ładna pachnąca pościel najlepiej atłasowa? To się może skusze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co chcesz mi
jasne wskakuj mam jeszcze cos w zanadzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kawe mi podasz do łóżka? Tylko taką z pianką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mi sie dostało, tak myslałam ,że kiedyś ta chwila nastąpi........ja nie lawiruje szukam tylko, a że jest to nie łatwe mam nie tylko mało czasu ale też pewne preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że na forum Natka akurat nie pisze nic ponad to, co powinna i nie otwiera się za bardzo. Próbuje jedynie co ciekawsze dla siebie kontakty przenieść na priv. Ale to IMHO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Natko!!! Widzę ,że poszukujesz wirtualnego kochanka... Hmmm. Chetnie z Tobą popiszę... Całuję Cię gorąco w uszko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....właśnie,pomimo że na tym forum jesteśmy anonimowi to tak trudno się otworzyć,myślę że to zależy od osobowości człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzyć to się można przed kimś, kogo się zna choć trochę i chociaż lubi. A na forum? I co? Otwierać się przed deką i blackiem? No błagam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o granicę minimum otwartości przecież wiadomo że nie o to chodzi aby się wywnętrzać do końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o granicę minimum otwartości przecież wiadomo że nie o to chodzi aby się wywnętrzać do końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×