Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość admin_mr_minister

nic mi sie nie udaje :(

Polecane posty

Gość admin_mr_minister

Mam depresje. Przyczyna mego stanu jest dość skomplikowana. postaram sie wyjaśnić w kilku zdaniach. Mianowicie: Wpisuje w commandline: ipconfig /all, okazuje sie ze dostaje adresy. Wszystko niby gra, ale internetu ciągle brak. No to puszczam pinga: ping www.wp.pl i upłynął limit czasu żądania. Biore się zatem za szukanie i leci ping na brame: ping 192.168.2.1 - jest odpowiedz po 1ms w TTL =64 ide za ciosem i daje ping 192.168.80.80 - jako adres DNSa i lipa. Brak odpowiedzi. Podmieniam zatem DNSa na TPSowski: 194.204.159.1 i 34 i znów daje ping 194.204.159.1 i lipa, nie odpowiada. Wkurzam sie wywalam antene YAGE za okno i wyłapuje przez karte na Atherosie jakąs sąsiednią na WEPie. ALe kurde cienizna. Wszyscy są po WPA2. Znajduje jakąś z dobrym sygnałem, odpalam Linucha i łamie to badziewie metodą chop-chop bo oczywiście zero w niej ruchu. Aircrack wystawia mi hasełko na widelcu, ale co z tego, skoro tcmdump nie chce podać mi adresacji tych cholernych DNSów !!!!!!, a gość nie przydziela po DHCP. Nie mam internetu, mam depresje. Poratujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×