Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

**** pomozcie - prezent - mam pomysl ale nie do konca *******q

Polecane posty

płyty się nie zmiszczą - rozmiar 10x15 Przepisy kulinarne dodałam... Ale nadal mam mnóstwo wolnego miejsca i potrzebuję jescze Waszej pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomżcie - wesele już w tą sobotę, a mi zostało jescze 100 miejsc do uzupełnienia :( znacie jakies anegdotki, docwipy, obrazki itd, które można umieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalCity.pl
Jeżeli szukasz ciekawego prezentu z okazji ślubu to zapraszam na naszą stronę www.CrystalCity.pl chętnie doradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyratowac to małżeństwo???
może jakiś obrazek wina, próbki lubrykantu, herbatke na laktacje, pieluche,śliniak, skarpetki niemowlęce, kluczyki do mieszkania albo samochodu(atrapa, np z grzechotki, albo z tektury) karteczki z napisem np.wolne miejsce na chwile wolnego czasu od siebie... np. wolne miejsce na zdjęcie z wesla,narodzin dziecka, chrztu...etc husteczke higieniczną na płaczliwe dni,paczke proszków np. persen w razie jak by któreś się zdenerwowało, apap, jakby wymówką był ból głowy, gwożdzie dla przygwożdżenia, cement( tak odrobinke) dla scementowania związku,a na ostatniej stronie lustereczko aby spojrzeć prawdzie w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyratowac to małżeństwo???
pomysł z albumem superowy. Ja na swoim panieńskim dostałam taki koszyk, były tam deska do krojenia , wałek, pejcz, sexi majtki z dziurką, pończochy, naklejki na sutki, właśnie cement i lusterko, napisz czy im się spodobało. dodaj jeszcze wizytówke jakiejś kwiaciarni, żeby nie zapomniał, że żonie też daje się kwiaty., albo wizytówke adwokata(na wzelki wypadek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×