Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manuhao1

jak pomóc córce, jaki osrodek lub placówka wychowawcza??

Polecane posty

Gość kot.13
autorze ostatnio oglądałam w tvn reportaż o wychowawcy za którym dzieciaki "skaczą w ogień" . Może napisz do niego, może on wie , co zrobić. Ten koleś jest z warszawy ale to chyba wybitny wychowawca dużo wiedzący o młodzieży( sam miał w L.O. zachowanie naganne:-) ) http://blog.glos.pl/szulski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
i znowu winny jest 20 letni facet a nie błędy wychowawcze!! Twoja córka wybiera takie towarzystw w którym czuje się pewnie!! Gdzie nikt jej nie powie że się źle prowadzi,że ma źle oceny,że jest złym dzieckiem,że jest gorsza od Kai czy Zosi z przeciwka.Musisz zacząć miany od siebie a nie szukać winnych w okół siebie. Ona musi poczuć się pewnie będąc z tobą.Musi czuć że ja kochasz taką jaką ona jest a nie taka jaką byś chciał aby ona była. Masz obowiązek mówić jej że się tobie to czy tamto nie podoba,że istnieje lepszy inny świat i ty jej go musisz pokazać. Tylko psycholog rodzinny,terapie dla rodziców czy tez szkoły dla rodziców wskażą tobie drogę. Ty musisz się nauczyć żyć z dziewczynką mająca problemy a nie ona z tobą i nie dziękuj mnie - kafeteria to portal dla kobiet-jestem w swoim miejscu ty natomiast nie jesli tobie cos przeszkadza to szukaj portalu dla ojców musisz nauczyć sie pokory i zaakceptować różne stanowiska,poglądy i uwagi-jesli one tobie przeszkadzają to nie zakładaj tematów na publicznych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuhao1
czytam sobie, z uwaga sledze wszystkie wypowiedzi twoje także ale w sposób jaki próbujesz udzielać raz jest natrętny tchnie niska coolturą, i nie będę uzgadniał z tobą czy zakładanie tematu na kafe jest zarezerwowane wyłacznie dla kobiet,w końcu internet jest wolny, ale honor nakazywał by milczenie jeśli ktoś nie ma ochoty Cie słuchać... Innym użytkownikom serdecznie dziękuje za okazaną pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
dokładnie-internet jest dla wszystkich więc jeśli zakładasz temat na babskim forum to licz się z wypowiedziami które przyjmiesz jako dobrą monetę jak również z tymi które z uwagi na wytykanie błędów będą dla ciebie raczej nie wygodne mówisz o honorze?! hm... wybacz ale powtórzę-ZMIANY ZACZNIJ OD SIEBIE a o kulturze pomów sam ze sobą-gdybyś ja miał dziś nie pisałbyś w temacie -PORADŹCIE CO MAM ZROBIĆ -kultura to nie tylko posługiwanie się sztućcami.... PA PS: zastosuj pierwsza zasadę-zamknij buzię otwórz uszy-zaufaj to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze, zacznij mysleć
jak dokopałeś się na kafeterię, dokopiesz się też do psychologa. Ćwokiem nie jesteś, ale podjąć decyzję jest Ci trudno. Zacznij chłopie myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×