Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość villemoo

ankieta do pracy mgr - prośba o pomoc

Polecane posty

Gość villemoo

Witam Mam prośbę do Pań zaglądających na forum o wypełnienie ankiety. Dotyczy ona reklam kosmetyków zamieszczonych w prasie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Ankieta znajduję się na stronie: ak-ankieta-mgr.comze.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeromniejnizzero
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popraw to jakoś
wiesz, nie chcę ciebie obrażać ale tą ankietę zrobiłaś beznadziejną, zwróć uwagę na pierwsze pytanie. Trzeba tam zaznaczyć jak często zwraca się uwagę na reklamy w mediach i jest do zaznaczenia opcja nigdy, jeśli ktoś zaznaczy przy czasopismach nigdy to jaki sens ma reszta pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulkapulka
ok poswiecilam czas ;] zdanej parcy zycze!ok poswiecilam czas ;] zdanej parcy zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulkapulka
ok poswiecilam czas ;] zdanej parcy zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulkapulka
ok poswiecilam czas ;] zdanej parcy zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popraw to jakoś
wiesz, nie chcę ciebie obrażać ale tą ankietę zrobiłaś beznadziejną, zwróć uwagę na pierwsze pytanie. Trzeba tam zaznaczyć jak często zwraca się uwagę na reklamy w mediach i jest do zaznaczenia opcja nigdy, jeśli ktoś zaznaczy przy czasopismach nigdy to jaki sens ma reszta pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu ta ankieta
zaznaczyłam w pierwszym pytaniu, że nigdy nie zwracam uwagi na reklamę w czasopismach (bo nie czytam czasopism), a dalsze pytania dotyczą wyłącznie czasopism. Więc dalej już nie mogę wypełnić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×